Gel lak

tanitani

Ahojte, ja používa Gel lak a je to super pre tie, čo nechcú mať predľžené nechty, ale iba lak, ktorý dlho vydrží. Mam ho od Perfect Nails.Dávam ho dole s pilníkom, ale treba opatrne, aby si neprebrúsila svoj necht!
A čo sa týka tých bielych špičiek, môžo to buť aj chyba laku, alebo vyskúšaj tú bielu dať iba na svoje nechty, nie na priesvitnú vrstvu.Až potom daj Clear lak.

kerija

Ahoj, ja pouzivam gellak doma - sama si to robim, ocistim cleanerom, pouzijem 1 vrstvu base/top gellaku, zase cleaner a potom obycajny farebny lak... no po niekokych dnoch (2-3 dni)sa mi to zlupe a ja neviem preco, ked mi to robili profi, tak tyzden v poho vydrzali.. bude chyba v lacnejsom laku?

zuzanka264

Zdravím,je to super.... :) používam gel lak od truscady a idem to síce hrozne dole...ale nechty držia aj viac ako 14 dní :D takže to vlastne za to stojí :)

eeva

ahoj chcela by som sa opytat,ked robim francuzsku manikuru s gel lakom tak mi biely lak zozltne v uv lampe.neviem ci nerobim nieco zle.dakujem

Matulka23

Ahojky, takže ja s týmto produktom pracujem....myslím že je to lahké zvládla by si to aj doma, ale už je na trhu vela lacných napodobnenín, ktoré nedržia a špatne sa odstanujú-musia sa pilovat ako gél ...