moze mi niekto poradit?

Príspevok v téme: moze mi niekto poradit?
MAJA93

neviem preco ale minule ked som si to tam holila tak som sa absolutne vyhadzala...same zarastene chlpky same vyrazky...uz dobreze nie tyzden...sa toho neviem zbavit.....nevie mi niekto poradit co robit ako sa toho zbavit..osetrit to a aby nezarastali chlpky....vobec sa to nezlepsuje..len sa stale nove vyrazky tvoria...

iwusha

prosim vas neviete mi pomoct ako sa zbavim kruhov pod ocami????fakt neviem co stym...nechcem si to stale zatierat make upom....a su dost vydidelne....neviete nejaku prirodnu alebo aj medicinsku radu????dakujem mooooc.....dufam ze mi pomozete

MAJA93

no ale ked mi to tam uvidi tak to bude inak trapne......na to nemam:(..no skusim tu pastu.....a ani ja to nevidim inak en vytrhnut tie chlpky ale to ide potom stale dokolo...sa z toho uz zblaznim....neviete ci pomaha ten weet proti zarastaniu chlpkov?

luba

certik a tebe rastu aj na curacikovi?? :)))
maja 93 mne sa to stava ale asi nie v takom velkom rozsahu ako tebe, sem tam sa mi tam zapala vrastene chlpky a to mi pomozeiba ak si ich vytrhnem pinzetou ak nie stale hnisaju pod kozou

certik

mne na to pomaha zubna pasta, ja si napastujem preistotu celeho curacika, potom citim neuveritelny pocit sviezosti a mentolu. pripomina mi to moj prvy sexualny zazitok, ked mi spoluziacka hulila na zachode a mala pri tom mentolovu zuvacku wrigley spermint. vzdy sa na tom dobre pobavim, lebo od vtedy som nemal babu.este by som ti mohol odporucit pastu elmex, ta chuti dost podobne.

Kalka

no ja si myslim, ze si nemala to robit na sucho. Aj nejake hocijake mydla nerobia dobre. Najlepsie sprchovy gel, nechat posobit a potom holit.

MAJA93

no ale ono sa to vobec nehoji...to nie je ako s normalnymi vyrazkami na tvari ze casom sa stratia...ale mne tam zarastaju pod tymi vyrazkami chlpky a vobec sa to nechce hojit ...furt to hnisa.....a iba sa to stale zhorsuje...aj si puder davam aj dezinfikujem ale pokial mi to tam vseliako prerasta tak to nezmizne...neviem co s tym

luba

na zarastanie chlpkov pomaha pravidelny peeling no v tvojom pripade to nepripada do uvahy musis pockat kym sa to nezahoji a vytlacanie ti vobec neodpucam iba sa to viac zapali a podrazdi, na urcity cas si daj od holenia pokoj aby sa to ukludnilo a nabuduce skus holit v smere rastu chlpkov pretoze najcastejsie sa to podrazdi ked to holis "proti srsti"