Tazkosti s prehltanim

Príspevok v téme: Tazkosti s prehltanim
Andy17

Ahojte,
Mam 17 a uz asi 5-6 mesiacov sa mi zda ze sa mi tazsie prehlta (hrtanovu prichlpku nemam tak vystupenu ako niektori ini muzi).

Celkovo vsak mam taky pocit ze cez prazdniny bolo viac kludne a menej strasu a nejak velmi som to nevnimal ale povedzme april - jun a teraz zas od septembra sa mi stale v podstate tazko prehlta.
Priznam sa ze aj malo spim okolo 6 hodin denne a v skole je dost stresu stale pisomky ale mam pocit ze to je aj nieco so mnou pravdepodobne nie v poriadku. Tazsie sa prehlta a niekedy ked prezriem tak citim niekedy ako ked nieco ide cez "tunel" pazerak a akoby sa to obtrelo citim ako to ide cez pazerak niekedy ked je vela stresu tak to aj trocha citim nie ze by tam bola nejaka nejaka velka bolest ale nie je to uplne najprijemnejsie.

Co by ste poradili ? Poprosim seriozne rady, sam neviem co mam robit. Mam 17 a ked som niekomu povedal tak mi povedal ze to sa mi iba zda ...

Ake ochorenie to moze byt alebo je to vobec ochorenie ? Napr. viem, ze mam chrup tak troska posunuty a ked sa napr. smejem tak mi neni skoro vobec vidno zuby su akoby hlbsie v ustach.

dakujem

delphia

urcite to treba vysetrit. zajdi za vseobecnym lekarom. vysetri ti pohmatom stitnu zlazu, resp. ta posle na endokrinologiu. mozes mat zvacsenu stitnu zlazu. ale samozrejme treba to stanovit vysetrenim u endokrinologa.