Bipolarna porucha a dalsie

Príspevok v téme: Bipolarna porucha a dalsie
cobudedalej

Ahojte.Mam 28 rokov a celkovo sa necitim dobre dlhe roky,vlastne ani neviem odkedy,vlastne ani neviem,ci som sa niekedy citila dobre. Vzdy som odmietala lieky a teraz zrazu ich beriem. Totiz tetanicke zachvaty mi znemoznili pohyb a magnezium mi zrazu prestalo zaberat.Zrazu po tolkych rokoch ma chcu liecit,beriem nejake AD a budem chodit na psychoterapiu.Zatial je ista len bipolarna porucha a to,co ma komisar Monk. Potom ze neliecena uzkost.Povedali,ze nemam cakat zazraky,ale mam to skusit a ze inak sanca nieje.Budu mi ale robit este testy,ze odkedy to mozem mat a co este.vedeli by ste mi povedat,ako bude taka terapia vyzerat?povedali mi,ze pocas celej musim brat lieky,lebo mi chvilami moze byt este horsie,tak aby som sa nezrutila.ale myslim,ze to skusim.mate niekto skusenosti?dakujem

cobudedalej

no ja neviem ako sa to vola,co ma komisar Monk alebo ci to spada do tej bipolarnej. nemam take ako Monk, nechodim oblecena presne v tom istom. najviac sa to prejavuje tym,ze musim robit vsetko o tom istom case. na minutky presne,ked je trochu horsie,tak aj polminutky.alebo take veci no. no a samozrejme take ze socialna fobia a panika a tak.Panika hlavne,ked nestihnem urobit nieco nacas.Niekedy je to narocne sklbit to s pracou.
Maros75,neda sa vyliecit?

Maros75

Bipolarna porucha.........niekedy nazyvana maniodepresiou sa vyliecit neda.Daju sa len minimalizovat priznaky ochorenia.A terapia ti moze pomoct zvladat vlastny pristup k chorobe.