Samo darcek

lulu22

lost, tak o 40rokov to bude naozaj starožitnosť :D abo ak to bude oblečko, opäť sa to môže vrátiť do módy. Ale hm,čo ak budeme nosiť skafandre?tak neviem :D
alebo skôr ako píše, bohvie či to bude mať hodnotu.
dúfam, že tú 100korunáčku si našiel ešte za starej meny :D:D

lost

lulu22

tak idealne by bolo, ak by som to nasiel za 40 rokov :)

a uz by to bola anticka starozitnost :D to by som mohol predat a bola by to vyhra ako lotto :D

len co bude mat taku hodnotu o 40 rokov :)

raz sa mi stalo, ked som mal este tak 10 rokov, ze som si odlozil 100 korunacku do knihy a o par rokov som to nasiel, to bolo radosti :D

lulu22

lost, ale ak by si ten darček našiel až o pár rokov, tak by mohol byť po záruke, vyšiel by z módy abo by sa ti jednoducho už nepáčil :D teoreticky by sa takto dali zabaliť asi len knihy :D :) iné ma momentálne nenapadá.

nad nejakými darčekmi začnem rozmýšlať asi až bud.týždeň.. což mi vnáša spomienku z minulého roka, že sme deň pred Vianocami išli s kolegyňou po práci na varené vínko, a potom sa mi táák dobre nakupovali darčeky, jedna radosť :D overené, vyskúšajte :D

xy:)

blondula zrovna svalnatych fesakov som nemala na mysli, ale ved tak drahoty robit nebudem :D to by bol paradny darcek :D

Lumik

:) nejaka firma by mohla prijmat vklad a na zaklade toho predat zabaleny darcek, tak aby nebolo vidiet co je to, nech je prekvapko. Ale ten pes je docela dobry napad:)

lost

alebo si kupim tiket na loteriu a potom pozriem ci to vyslo :D

a ked ano - tak to bude vianocne prekvapenie :D

ale pockat, co ak nie :(

lost

nieee, to potom nie je prekvapenie :)

i ked minule vianoce (lebo vtedy sa to stalo) som si daroval pod stromcek psa :D

ale zaujimava teoria, ze sa obdarovat lebo som sa posluchal a pomahal som si :D

lulu22, nie si sama :) este som si neuvedomil ze je december a nieto ze darceky :))))

ale henta teoria by mohla fungovat, ak by som to zabalil o 3-5-10 rokov dopredu :) a potom to nasiel niekde pohodene v rohu.. to by bolo potom relativne skutocne prekvapenie :)

Lulu2011

parfem a jedne saty z Intimissimi, zial tento rok nedostam od nikoho nic, ani od samej seba, takze si dam iba jeden - budem sa snazit nelutovat sa :)