Muži,aký máte názor na bacuľky?

madeinchina

kým si zdravá nezáleží na tom ako vyzeráš...a musíš sa mať rada..ja som pred rokom na tom bola tak, že som mala 83 kíl a som malá...cítila som sa hrozne.. tak som začala so sebou niečo robiť a teraz mám o 20 kíl menej..ak s tým chceš niečo urobiť, stačí ti pohyb, menej sladkého a pozitívny prístup :))

Duška

Tak 55kg to by som brala,takto som vážila 10rokova dozadu,ešte keď som bola slobodná a bezdetná.Je pravda,že som sa aj viac hýbala.Teraz po 2och deťoch sa mi nijak raz nedarí zhodiť.Už som mala 64kg a zas to vyskočilo na 68kg.V lete to ide ľahšie,viac tekutín urobí svoje.Skúsim niečo urobiť,idú Vianoce,veď to poznáte a odoprieť si tie všetky dobroty to chce fakt pevnú vôľu.Asi si dám aspoň o polovicu menej ako obvykle.55kg nezvládnem,ale na tých 62kg by som chcela.Ozaj,ja si myslím,že bacuľky sú veselé kopy:-),veľa vecí treba brať s humorom a nadhľadom.Ja neodcudzujem silnejších ľudí,viem sa vcítiť do ich kože.Snažím sa veľa usmievať a skoro vždy mi je úsmev opätovaný,takže potom ani nemyslím na tie kilečká naviac a pomáha mi to veľmi.

xxxxxxxxxxxx

zena moze byt stihla ale ked nema charizma, ci dostatocne sebavedomie muza si neziska, to iste plati o baculkach ktore su v depke. Akonahle sa zmeni vase myslenie, vasa ucta k sebe samej zmeni sa pohlad muzov aj na vas. Ja som sa to naucila od mojej 120kilovej kamaratky, ktora nikdy nemala nudzu o chlapov. a este mam par fakt ze krasnych kamaratov a oni idu vyhrane po baculkach, stihle sa im nepacia.

capricorn

ako 100 ludi 100 chuti.jednym sa paci suchare a inym tucne.nikomu sa nepaci vzdy to iste ani farba ani crty tvare a ani povaha.kazdy ma tu svoju polovicku niekde si myslim.mne osobne sa paci taky stred.a jemne tukove vankusiky mi nevadia ale ked uz je toho vela tak nie dakujem.je to vec vkusu.:)

xy:)

tak ja si vychrtlinu predstavujem ako zida po 3mesacnom pobyte v osviencime.. to je pre mna vychrtlina. proste niektore zeny su stihle a ine nie. beskyd ma v niecom pravdu, isty natlak verejnosti tu je, vela zien si mysli, ze stihlejsia=stastnejsia, co je dost smutne. ale zase obhajovat rubensove korpulentne idealy je cudne tiez.

bingham

beskyd...zase napisal uplne sracky ako vzdy...

ziadna komercia ani nic podobne...jednoducho kazdy ma iny vkus...to je cele...niekomu sa pacia nabrate...niekomu chuducke...

beskyd

mne sa pacia vyslovene plnostihle, hoci sam som presny opak plnostihlosti, (183/67), ale pre vas plnostihle je podstatne skor to,ze vacsine chlapov sa paci to, co vidi v mediach prezentovane ako krasu a tou su dnes vychrtliny.. co je dovod preco tolko plnsich zien trpi komplexami, nakolko clovek ako biologicky program chce mat co najvacsi vyber.. a vkus dnes proste formuje komercia a zaujmy modneho priemyslu ktory potrebuje vesiaky na svoje modely.

Joo

ja nedietujem takze neviem poradit ,ale ides na to spravne ,nie je to o hmotnosti ,ide o to ,ako sa kto citi vo svojej kozi
takze hlavu hore .... :-)

Duška

Ste zlatí všetci,ktorí mi tu píšete svoje názory.Viem,že každá má svoj ideál a aj iný vkus.Môj bývalý mi neraz vykričal,že som ako sud piva a to som mala vtedy 58kg.Teraz pri 68kg mám skvelého muža,ktorý mi moju váhu nevykričal ani raz a páčim sa mu taká aká som.Takže rôzni partneri a rôzne názory.Samozrejme,že niesom so sebou spokojná,chcem pár kilečiek určite zhodiť ale asi mi chýba pevná vôľa.Ako to robíte vy keď na vás príde vlčí hlad?Ja vypijem pohár vody a snažím sa predísť prejedaniu.Ale stále sa vrátim ku tej váhe plnoštíhlej bacuľky:-)Asi si fakt prestanem robiť hlavu z váhy a začnem sa venovať hodnotnejším veciam ako si lámať hlavu nad týmto.