Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie-cvicenie?

Príspevok v téme: Chudnutie-cvicenie?
Vlado87-Cros

Zdravím vás chcem od vás radu. Mám 13rokov 67kg :D hrám hokej výsku mam asi 163CM na korculiach okolo 166 -167 a chcem od vas radu chcem zaposobit na jednu sexi kočku :D a potrebujem s tohto mojho sádla vyformovať nejake svlastvo ci uz brucho prsia biceps triceps nohy co mam robit a jest?? dakujem za odpoved velmi mi pomozete

blade

sak to ked mas 13 uz si mal mat tehlicky na bruchu, no nic iba vtedy sa jej budes pacit ked budes dvihat cinky minimalne tvojej vahy :D:D:D a korcule si kup vyssie aby si mal aspon 175, to urcite zaberie :)

salajka

milujem, ked niekto nevie, co je IP adresa a tvari sa, ze to pise niekto iny :D Pato111s alias Vlado 87-Cros

a myslim, ze lenulika pobavilo to, ze vyska na korculiach je absolutne nepodstatna :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.