Problem s alkoholom a hazardom

likk

podla mna,kazdy kto hadze do automatov financie,tak je NOVODOBY JANOSIK.Ten stary bohatym bral a chudobnym daval a ten novodoby chudobnym berie a bohatym dava.George nemyl si to s podnikanim.nemaju nic spolocne.Spamataj sa,lebo bude z teba troska.A preco?Aby bohaty chodili za tvoje financie na honosne dovolenky?A ty chudak budes zivorit.

atm

hazard urcite nie je ako podnikanie ak mas na mysli automaty.. automat je naprogramovany tak aby vynasal zisk, takze pri dlhodobej hre musis byt ZAKONITE v strate, pretoze scenar je jasny a vopred dany-prist o peniaze. a tym automatickym ruletam by som tiez moc neveril..;)

george303

ja netvrdim ze mesacne miniem 1000e na ruletu ... Zijem normalne na svk ... ono sa to vobec neda povedat kolko miniem niekedy miniem za mesiac mozno aj 2000e ale z vlastneho vrecka je tam mozno 400 ostatne je vyhra ono sa to proste neda povedat kolko presne ...
Hazard je ako podnikanie mas isty kapital a ten potom tocis a mas obrat raz vyhras 400 druhykrat prehras 500 a tak proste presne cisla sa urcite nedaju povedat a ja nehovorim ze to je iba hazard to su vydavki na celkovy zivotny styl ....

lost

no ruleta.. kocky su o nieco miernejsie :)

ruletu nemam ani tak rad uz, i ked je to skutocny hazard a nie matematika (ako poker)..