Problem s alkoholom a hazardom

jajka001_

skus sa venovat niecomu inemu ako chlastaniu a hraniu. to ti nic neda, len nejaky ten pocit, ktory vzdy vyprcha a ostane po nom pocit prazdna. a vezme ti to vela. hlavne buducnost. teraz ti to berie pritomnost.

george303

Ale take su aj niektore baby tiez su ine s kamoskami a ine s frajerom ... Ale zasa su aj taky ktory sa nepretvaruju ale takych pozna mvelmi malo ...

lost

george, tomu co robis ty sa hovori "high stakes lifestyle"

ak si si tohto faktu vedomy, uz neexistuje nic co by ti pomohlo (ked sam pises ze nechces pomoct)

slnečnicaa

To sú taký chlapi, pred frajerkami sa hrajú na slušákov. Úplne o ničom, pretože ako dlho im to vydrží? Ako dlho sa vydržia pretvarovat? Kamoš pije, húli, keď balí babu hrá sa na anjela-najdlhši vzťah mal cca polročný:-) toľko sa vydržal pretvarovat. Myslím, že alkoholik nie si, problém vidím skôr v tých hrách-zober si do šenku prachy len na pitie, ani žiadna sekera u barmanky. Ty si šťastný, tak ako žiješ, chyba ti len láska a tá príde

Maros75

george.......velmi sa mylis,ze liecenia su pre slabosov. Zavyslost sam neskrotis.
Vzdy bude viac dovodov preco to robit ako dovodov,ze preco nie.

george303

Poznam naozaj v tejto oblasti rozne typi ludi ... Su ludia ktory prehrali milioni na hazarde boli 5 krat na lieceni na svka aj v zahranici a hraju a piju dalej ... Preco ? A poznam rovnakych ludi ktory boli tazky gembleri atd atd ... A prislo dievca ktore ich zmenilo bez liecenia ... preco ? Pretoze su silny a slabi ... A pretoze su ty ktory chcu a ty ktory nechcu ... A ja mam najhorsu kombinaciu ja mam vsebe oboch ...

lentilkaaa

no ked ti neveria tak ich presvedc tym ze prestanes...ale ja si osobne m,ylsim ze ide o zavislosti s ktorymi si neporadis sam...

acidkooo

alkoholizmus treba liecit. ked mas navyse este aj ine zavislosti, to znamena z e k tomu mas sklon. o to skor potrebujes odbornika.