Ako zdobiť medovníčky

Príspevok v téme: Ako zdobiť medovníčky
Prskalka

Zdravím všetkých :-)

ja viem že je to trocha neskoro ale napadlo ma že spravím tie vianočné perníčky - medovníčky. Viem že som mala začať skôr ale keďže moja mamina ani starká nikdy vianočné perníčky nerobili tak som to nevedela, ani ako sa to robí, ani kedy s tým začať.

Teraz žijem s priateľom a rada by som potešila seba, jeho aj blízkych týmito chutnými perníčkami, našla som si recept a kúpila tie vykrajovače na perníčky. Ale neviem ako to ozdobiť. Nie ako urobiť tú ozdobu ale to ako to ozdobiť, čím? Stačí na to obyčajný sáčok a do neho urobiť malú dierku kde dám ten bielok s cukrom a tým to ozdobím? Alebo na to treba niečo špeciálne?

Nedá sa v obchode v potravinách kúpiť niečo jednoduché a lacné? Niečo čo by slúžio zároven aj ako špička na to aby som tie perníky mohla ozdobiť?

Ak máte nejaké rady, popr. vlastné skúsenosti poteším sa, kludne môžete napísať aj recept alebo rady :-) poteším sa.

Ďakujem Vám

snehuliatko

sáčok ti uplne postačí :) malu dieročku spraviť v roku sáčka ale fakt len malu... a už sa len zabavaj..ja som sa tento rok rozhodla medovníčky nerobiť lebo minulý rok ma skoro porazilo pri zdobení ver tomu že ťa to po ozdobení troch perníkov prestane baviť :D