podla nich som kleptomanka

Maoam

najslabsi clanok, nema sa ako branit, je to nechutne ale vela ludi to takto robi, hromozvod, fackovaci panak, booman, vyber si...

bohuzial :-(

Annika1987

Za vsetko pokazene a stratene u nas doma som vzdy bola obvinena ja, len preto, lebo som bola najmladsia. A NIKDY som s tym nic nemala. Pripada mi to, akoby to dospeli potrebovali na niekoho hodit, ak chcu sami robit nieco zle. A kto uz by veril decku.. Je to najjednoduchsie odviest pozornost od svojich problemov na decko.

tpch

Stari ludia casto peniaze zle spocitaju, niekedy si mylia bankovky-hlavne teraz, ked je euro, si mnohi na to este nezvykli, a potom vplyvom toho obvinuju okolie.
Mala poznamka: Kleptomani peniaze nekradnu takmer nikdy. Vacsinou kradnu uplne zbytocne veci, ktore nepotrebuju a mozu si ich zadovazit normalne-napriklad kleptoman dokaze ukradnut 6ks lacnych hrebenov v drogerii, alebo cokoladove susienky v potravinach, aj ked ma v penazenke min. 100eur. A potom vzdy pocituje velke vycitky svedomia a snazi sa to nejako okradnutemu kompenzovat.
Ty nesplnas ani jedno kriterium, takze urcite nie si kleptomanka :-)

lentilkaaa

baby je mi vas luto....to musite mat strasne...u nas v rodine nech by sa cokolvek stratilo tak si vsetci navzajom verime....drzim palce nach nejako vydrzite

Izabelka_MT

hmmm mojej mame tiež moznú peniaze a obviňuje mňa z toho iba preto lebo som najmladšia -...ale v skutočnosti jej kradne brat aj ked má prácu ..on ked si poplatí všetko čo má , tak nemá už nič tak potom kradne ...neviem čo mám robiť aby to mama zistila a začala veriť mne

jaja_l

no bývame 6 : ja , 2 rocna sestra, mama otec (nieje doma), babka a jej mama ( 84 r. ) nie mamku si nemyslim... len podla mna ona je uz trosku semilna...a proste je to cele zle...

cica987

Raz sa mi stalo, bola som u babky na víkend, a ona vytiahla peniaze. Neviem či ešte v ten deň alebo až na druhý, ale prišla na to že jej chýba 50 e.. samozrejme sa ma pýtala či o nich neviem, v živote som nikomu nič neukradla, ani nič nezobrala, ale pozerali sa na mňa aj s dedom ako keby som ich zobrala ja. Potom som si sadla do kuchyne na stolček, hneď vedľa lavice ktorú mali okolo stola. Normálne som sa s babkou rozprávala, keď som sa náhodou pozrela za lavicu a tam boli tie 50 e padnuté. Bola som taká rada že sa našli, lenže samozrejme, našla som ich JA, tam kde som sedela JA.. do dnes si pamätám ten dedov pohľad keď mu babka povedala že som našla peniaze za lavicou.. Ako keby som bola neviem čo..
Otázka.. babka býva s Vami? Kto ešte s vami býva? okrem mamy? Môže ich brať niekto iný.. a keď ťa mama tak otvorene obviňuje, nechcem na nikoho nič vymýšľať.. ale nebude tou kleptomankou práve ona?? len ma to tak napadlo keď som si to prečítala..

Maros75

jajka001 ma dobru pripomienku......treba jej to dat na kartu,alebo nech s tym narabaju len tvoji rodicia ak ti neveria.

Kleptoman si pamata ci nieco slohol, alebo nie.

jajka001_

stari ludia zabudaju a stracaju veci, tiez si nepamatuju co kde minuli. babke zriadte ucet a nech plati kartou.