Výber partnera?

Lover

nooo schudnut sa da rychlo ale co ptm ten efekt? :D ... Ja viem ako mate z casti pravdu ale inak si stale stojim za svojim ze ani jeden to nema lahke :D

jajka001_

ja poznam chalana co tiez mal asi 60kil ale nebol taky vysoky ako ty, mohol mat tak 173, a je tak akurat teraz, po tridsiatke, pamatam ze bol hrozne vychudnuty a tiez ho to trapilo, tiez jedol normalne a nic. a nesportuje.
spalovanie sa ti casom spomali

beskyd

lover, rozdiel je v tom ze ti co chudnu potrebuju nieco nekonat a ti co chcu pribrat musia aktivne konat, urobit si cas, zapriet sa a to bez prestavky, aby sa nevratili tam kde boli:)

Lover

beskyd si myslis ze pri chudnuti to tak nie je? Ked prestanes jest to menej kaloricke ale zacnes jest tak ako pred tym a + prestanes cvicit tiez priberes cize je to to iste...

jajka001_

lover sorry ten posledny prispevok o silvus bol pre tpch
chalani, tazku fyzicku pracu na vas:)a budete namakani

bingham

lenze dolezite je aby mal clovek aj dostatocny pohyb...potom neni problem schudnut...ale s priberanim to neplati...mozes cvicit objemove cviky...jest 6krat do tyzdna...a nic...jedine ze zacne davat anabolika

beskyd

prirodzene chudemu sa urcite neda pribrat lahko.. ked som mal 16 tak som ako ani nie 60 kilovy zacal cvicit, zosilnel som, zmuznel, za 3 roky som mal vyse 80, vela som jedol, aj jem.. ale ked som prestal cvicit, vratil som sa pod 70 a to mozem zrat klobasy huspeniny, cojaviemco a nic, ta vaha nejde hore bez tvrdej driny.. vy co chcete schudnut si uvedomte ze vam staci nieco opomenut aby ste schudli, povedzme menej jest, ale my chudi na to aby sme pribrali potrebujeme dbat na stravu a pravidelne bez pardonu systematicky dvihat zelezo.