Dobrý obvodný lekár pre dospelých Košice

Príspevok v téme: Dobrý obvodný lekár pre dospelých Košice
Kavenka114

Po tom čo som vďaka mojej obvodnej lekárke strávila dva dni v nemocnici (v nemocnici pracuje a ja som dva dni strávila v čakárniach a nie ako pacient na izbe) zvažujem, že zmením obvodnú lekárku a chcela by som nejakú odporučiť.

Najlepšie takú, čo nemá žiaden problém s PNkami, ak človek potrebuje (napr vystavenie vo výpovednej dobe a pod.) a každý pacient u nej nestrávi v ordinácií dobrú pol hodinu (takže ak sú pred vami 4 ľudia, nečakáte dobré dve hodiny). Môžete mi nejakého odporučiť v starom meste alebo mestskej časti sever? Ďakujem

malaanka

Dnes ti zistím staršiu lekárku,kt.ordinuje na juhu a myslím,že ti bude vyhovovať.Zajtra napíšem podrobnejšie.
A ja mám veľmi dobrého lekára na terase pri FN a aj ten je veľmi dobrý a má šikovnú sestričku,ktorá by také veci s kladenkou vybavila u dr. hned.

Kavenka114

Takže takto... chcela som po svojej lekárke, aby mi ukončila PN v pondelok, aby som v pondelok mohla ísť do nočnej (nočná z pondelka na utorok sa viaže na utorok), lebo vďaka nej som nestihla tam ísť dnes (lebo keď som potrebovala odovzdať papier z UEG tak mi povedala "vezmi si číslo"). Chcela som po nej, aby mi dala ukončenie s pondelkovým dátumom, aby som mohla ísť do tej nočnej a tam aj odovzdať PN... Lebo môj nadriadený tam bude len v noci a ja sa nemám ako dostať z práce (auto nevlastním a autobusom sa dostanem tam no naspať už nie)... Ale ona v pondelok neordinuje, čiže ma môže zobrať a ukončiť mi PN jedine v utorok, kedy už bude na odovzdanie PN neskoro...

Hnevá ma, že ona tam má pol hodinu každého, aj ľudí, čo len donesú papier od iného lekára, potom to tak vyzerá, že za celú jej ordinačnú dobu nevezme viac ako 10 ľudí...

muc

ak za lekarom ride pacient s ozajstnymi zdravot. problemami, vysetrenie pacienta nejaky ten cas potrva. vies Kavenka, nie kazdy si pride dat iba vypisat kladenku, lebo sa mu to tak presne hodi...
ty nehladaj lekara, ale zlatu rybku, ktora by ti zakazdym splnala tvoje zelania.