prezraďte mi o tých čapíkoch

evitta

tinka: v čase plodn.dní sme čípky kombinovali s prerušovanou a mimo nich sme šli naplno.lekárka sa k tomu vyjadrila, že partner má veľmi životaschopné spermie,keď to prežili

tinka*

evitta : tak ak som ťa správne pochopila, tak priateľ to dával všetko do teba, keď ste používali tie čípky??? Vedela som, že obyčajný krém predsa nemôže úplne chrániť pred otehotnením. Dúfam, že nejako vydržím tú trojmesačnú pauzu a asi bude najlepšie nasadiť nejakú HAK lebo bábo si ešte nemôžeme dovoliť.

lilik

hm tak o tom kreme som este nepocula. dufam, ze nebude velmi drahy lebo cipky su dost...naplaste su asi lepsie,ale ja nechcem hormony tak hladam ine cesty

evitta

lilik si fakt zodpovedná osoba. existuje aj krém al.gél tohto názvu a treba to aplikovať spolu.teraz používam náplaste a verím že ochránia lepšie. dúfam...

evitta

Áno Tinka, dodržiavala som presne postup určený na letáku - čas, žiadne mydlo ale šli sme naplno. a lilika myslím že k tomu bude stačiť kondóm. lekárka sa vyjadrila, že to treba kombinovať s gélom. no teraz to už viem. ale bolo to super v tom, že perfektne mazali.

lilika

a ked budeme pouzivat tie cipky. kondom a este k tomu aj prerusovanu suloz to uz dufam nieje sanca na otehotnenie vsak?

tinka *

evitta : ahoj no teraz si ma dosť znepokojila, ja tiež používam PH...., viem, že to nie je 100 %-né, ale my to kombinujeme s prerušovanou súložou. Vy ste sexovali naplno, keď si s tými čípkami otehotnela alebo nie? a dodoržiavala si tie pravidlá, ktoré sa odporúčajú v návode?

evitta

Mám tiež skúsenosť s čapíkmi a súhlasím s doc. Podarilo sa mi s nimi otehotnieť, takže pozor!!! Tie moje sa volali PH...