prezraďte mi o tých čapíkoch

iliada

ja sa pamatam, ako mi raz meskal menzes 6 dni pri byvalom. Som sa skoro zblaznila od strachu:) tak ako si sa rozhodla?

iliada

gretuska, ja by som bola za kondom v tvojom pripade, neviem, kolko rokov ma tvoj priatel, ale nie kazdy chlap zvladne prerusovak (moze mat reci, ze ho to obera o dobry orgazmus a podobne a nemusi sa vediet ovladnut, ked je prilis mlady).ja by som hak tiez uz nikdy.

iliada

samko, ponizujuce? To by ma nikdy nenapadlo, mam rada sex a oral je pre chlapa super rozkos, nikdy si nemal robeny oral? Mne dava partner oral tiez a nemyslim si, ze sa citi byt ponizeny:)V sucasnosti je to rozsirena sex praktika...My sme zase nikdy nerobili anal, on nechce.

grétuška

ja a ANTIBABY? už nikdy! brala som, ale mám take zle skusenosti, že dovidenia HAK. som sa zaprisahala ze uz nikdy, no ked som videla tie potraty na nete, mala som dost a davame este vacsi pozor, rozmyslam nad roznymi alternativami, chapete. som zodpovedna v tomto dost.

iliada

samko, iste mas manzelku alebo stalu partnerku, s ktorou zijes, si v uplne inej situacii v akej je gretuska. Zrejme ma menej rokov ako ja a ja som bola v danej situacii predtym, nez som mala sucasneho partnera. Vtedy som brala tabletky, bala som sa ako cert kriza, ze otehotniem:) Moja kamoska pouzivala capiky a kondom...