prezraďte mi o tých čapíkoch

iliada

samko, zijem tu 4 roky, viem daco o usa:) Vacsina vyrobkov, ktore su na trhu na Slovaci su odtialto...
Nam to nevyhuje a je to velmi obmedzujuce cakat, okrem toho partner stale vrcholi do mojich ust, takze by to obmedzilo aj oral...Kolko mas rokov, ked sa smiem spytat?

grétuška

myslíš? to je dosť také diskutabilné, každý vraví inak.... nooo neviem ale podľa mňa toho dosť vyjde z neho počas sexu čo obsahuje spermie a neviem sa spoliehať na toto, zase nechcem každý mesiac čakať krámy a babo si nemožem dovoliť kvôli študiu atd.... chápeš....

samko r.

Nič sa nedeje. Ale chcem ti povedať a upozorniť, že nie všetko, čo je made in USA je najlepšie. Je to možno pol/pol. A ten čas na rozpustenie je 10 minút. To musí vydržať každý. Pokiaľ sa nejedná o "zajaca".

iliada

aha, chapem, chapem, my pouzivame len prerusovak a je to ok. samozrejme, chlap sa musi vediet ovladnut, ak takeho mas, tak do toho kludne chod. ja som sa ani raz nebala, ci pritom otehotniem... A dakedy som brala hak a kondomy tiez. dvojita ochrana...

grétuška

jaaaj, ale ja sa nedám "napustiť" semenom, neznášam to.... mne ide len o to, že mi vadí kondom pri sexe a chcem bezpecne sexovat(prerusovanu) bez ANTIBABY tabletiek a gumy, chapes?

iliada

Ospravedlnujem sa za kopiu prispevku. pred x rokmi, ked som skoncila s hak sme uvazovali, co dalej. Kupila som si take cosi ako priesvitne naplaste (malo to taky tvar a farbu), ktore sa vlozili do posvy a rozpustili sa (nonoxynol 9 tiez), nic nevytieklo...Zijem v USA, tak tu dostat lepsie veci (aj ked hak tu napr. nie je dobra). Ked s partnerom zijes, cakat, nez sa ta vec rozpusti a tak je dost o nicom, odvtedy sme len na prerusovaku. Gynekolog vravel, ze kvapka rozkose neobsahuje tolko spermii, aby oplodnila, ze sa tym clovek nema ani zaoberat. Ked sulozis s vyspelym chlapom, tak je prerusovak ok, aj niekolkokrat denne, stale ejakuluje az par sekund po vybrati, nemame s tym problem a vydrzi, kym sa spravim dva razy...