Priberanie, je to vážne tak ťažké?

Príspevok v téme: Priberanie, je to vážne tak ťažké?
MVinc

Zdravím,

mám trochu čudný problém, a mnohí možno poviete či som normálny, ale ja vážne neviem pribrať. Mám 18 rokov a som dosť vysoký (presnú výšku neviem ale je to okolo 185 cm). Vždy som bol chudý, ale odkedy som dosť vyrástol tak to je na mne ešte viac vidno pretože váha sa akosi nehýbe. Neustále to kolíše okolo 60 kilogramov (väčšinou je to menej - 57-58). Už niekoľko krát som si povedal, že s tým niečo urobím, ale vždy som to akosi vzdal. Asi pred mesiacom som si to isté povedal znovu a zatiaľ som to nevzdal a ani tak skoro nevzdám. Jem viac, snažím sa jesť vždy keď mám miesto v žalúdku aj keď nie som práve hladný. Popri tom sa snažím cvičiť (najmä kliky, sem tam aj drepy a brušáky). Všimol som si na sebe zmeny. Som trocha pevnejší a už sa do jedla nemusím vôbec (takmer vôbec) nútiť, pretože som častejšie hladný. Problém ale je že to sú zmeny ktoré si všimnem tak maximálne ja. Váha sa stále nemení a už neviem čo mám robiť. Mojim problémom je, že nemám chuť a čas na poriadne raňajky. To že nemám chuť tak nevadí, ak mám čas, tak sa prinútim, ale raňajky mi trvajú skutočne dlho a nestíham to. Najviac zjem večer. Medzi 15:00 a 22:00 sa snažím zjesť minimálne tri poriadnejšie jedlá. Inak jem už len tie raňajky, ktoré sú často krát chabé + desiatu (asi tak dva rožky) a obed v školskej jedálni. Medzi tým ešte padnú nejaké jogurty a podobné "jednohubky".

Chcel by som vás len pekne poprosiť o radu. Kto máte nejaké skúsenosti alebo tak podobne... Hlavne by ma zaujímalo čo a kedy jesť. Prípadne ako často... bol by som vám veľmi vďačný.

Ďakujem vopred.