Rodičia vs.Ja

Príspevok v téme: Rodičia vs.Ja
Kesidy

Ahojte ani neviem ako zacat mám veľmi zlý vzťah s rodičmi mám síce 28 ale trápi ma to.Pred 5rokmi mi umrela sestra a od tej doby často od mojich rodičov počúvam prečo umrela ona a nie JA!!!Asi si viete predstaviť ako mi je.Pritom som ja tá,ktorá výštudovala,vždy im pomáhala,nikdy sa neflákala teraz chodím na výšku,mám dobre platené zamestananie...proste ja by som s dieťaťom ako ja bol spokojná.Keď som si našla terajšieho manžela naši nevedeli zniesť to že som šťastná a sestra už nikdy nebude ničili mi život ako sa len dalo postarali sa o to aby môj muž prišiel o robotu ja tak isto,všade ma ohovárali,zalomili zámok na mojom byte,poškriabali auto manželovi...nechápem ako môže byť rodič taký zlý.čudujem sa že si ma po tom všetkom môj muž zobral asi ma ozaj milujem nebyť jeho tak už tu asi nie som.Snažím sa im vyhýbať ale to ich ešte viac vyprovokuje a vymýšľajú ako mi zase nejako znepríjemniť život.Niekedy si prajem ich smrť viem nemala by som ale načo ich mám?Moja sestra bola presný opak mňa jasné bola najmladšia tak sa jej všetko povolovalo a aj tak dopadla...myslím si že to medzi nami už nikdy nebude dobré ja ich k životu nepotrebujem.Ale je mi to ľúto pretože ja nemôžem za to že ona umrela a ja nie...