Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kychanie sposobi astmu

Príspevok v téme: Kychanie sposobi astmu
jakycham

Ahojte vsetci. V poslednej dobe prilis casto kycham, ci uz doma, v praci, cestou busom, proste vsade... Nezistila som, co to sposobuje, ale vraj je to neliecena alergia a moze vyustit az do astmy. Mam 20r. a inak som zdrava a nikdy som ziadne vacsie zdravotne problemy nemala.

Chcela by som vediet vas nazor, skusenosti,... Je nutne vyhladat doktora? Naozaj mi hrozi astma? Vdaka za vsetky vase odpovede.

kastanka

S tou neliečenou alergiou je to viac -menej pravda,..Doporučujem nechať si urobiť testy..,pokiaľ to kýchanie je celoročné,ide o alergiu na prach a roztoče.Som alergik..,astmatik..,ale mne robia hlavné problémy peľe tráv..aj keĎ z 22-och alergénov,ktorými som bola testovaná..,som alergická na všetkých 22....Astma sa u mňa prejavovala len v období,kedy začali kvitnúť trávy..,to sa samozrejme neobišlo bez liekov...Inak veeľmi pomáha nasvietenie nosa biolampou...

71gloria

teraz keď sa blíži jar sa začínajú prejavovať alergie a tie sú znamením nie celkom dobre fungujúcej pečene. Treba podporiť pečeň detoxikáciou. Pozri tému detoxikácia.

milan-sk

Preco by kychanie malo sposobovat astmu? Kychanie je obranny reflex organizmu, prostrednicvom ktoreho sa z tela vypudzuju telu skotlivé elementy. Kychanie nesposobuje astmu, kychanie je jednym z priznakov napr.: alergie ktoru vyvolava alergén...

kuki

Kychanie tie astmu nesposobi, ale neliecena alergia moze.
Kychanie je obranny reflex organizmu... takze by som ho nepodcenoval.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.