velky problem?

mudry

a navyse sa hanbim za seba.nemam zajmy a rozpravam o sebe dost negativne.citim sa neschopny a neviem sa prijat.ja viem, ze na toto mi nic nepomoze, len sa musim skratka prijat. ale ako? mne to dost
skace.v jeden den sa citim dobre a potom sa to zase zhorsi. nedokazem celit svojim iracionalnym myslienkam.

tpch

Urcite je sucastou samostatnej existencie riesenie diferencialnych rovnic a chemickych reakcii :-)
Zachovaj pokoj, akceptuj sa, menej sa pozoruj a viac zi.

xarti

Uf, tak ty teda riadne o sebe pochybujes. SAMOZREJME, ZE NEMA. Myslis tym, akoze ked sa narodi niekto homosexualny, tak ma okamzite inu vyslovnost ako ostatni? Rec a vyslovnost suvisia iba od fyziologie a ulozenia zubov, sanky a jazyka. To nema so sex or. nic spolocne. Ked je niekto gey sam si stylizuje taky hlas, aky mu vyhovuje. Inav, ako sa my citime vo vnutri, tak aj posobime navonok, ani si to sami neuvedomujeme. Daj si pozor, aby si zbytocne neupozornoval sam na to, co ta trapi. Lebo su ludia, ktori ak take veci vycitia, okamzite to zneuziju proti tebe. Mozu si ta zbytocne zvolit za terc posmechu. Ak ti aj niekto povie, ze nevyslovujes pekne, iba mykni plecom a ukaz mu, ze ti to je uplne jedno. Chapes? Ak je to jedno tebe, bude to jedno aj ostatnym...

mudry

xarti, vdaka za podporu. Budem nad tym premyslat. Ja sa raz s toho dostanem. Aspon dufam. Mozno to bude ine ked nastupim na vysoku skolu. Lebo ja sa skoro z nikym nebavim. Mozno potrebujem sa dostat iba do kolektivu spravneho. A ma podla vas rec nieco spolocne so sex orientaciou? - len informacne.

jajka001_

len kvoli tomu ze mas problemy s vyslovnostou sa neprestavaj bavit s ludmi. viac zalezi na obsahu ako na forme, kolko ludi s poruchami reci su moderatori a co.

atm

nie si schopny samostatnej existencie lebo ti nejde matika a fyzika?:D to by potom ludstvo nemalo 7 miliard ludi ale maximalne tak 50 000 ;D

xarti

podla mna, uz len to, ze si uvedomujes svoj problem dokazuje, ze si inteligentny. A prosim ta, ze nie si schopny samostatnej existencie? Neprehanas trosku? Ty si uplne normalny clovek, len mas nizke sebavedomie pre tu svoju vyslovnost, ktoru si urcite skoro nikto ani nevsima. Skoda, ze sa ubijas pre tak nepodstatnu vec a zivot ti kvoli tomu preteka pomedzi prsty. Co maju hovorit ti, ktori su hluchi, alebo inak poznaceni? Ti by dali vsetko preto, aby mali taky problem, ako ty. tes sa, ze si zdravy. Mimochodom, moj manzel tiez ma problem s vyslovnostou. Ale ja ho lubim takeho aky je. Ani sa nad tym nepozastavujem, su horsie veci. A to pracuje na manazerskom poste, kde je dennodenne v styku s ludmi a normalka. Nikto si to nevsima. Su podstatnejsie veci.

mudry

citim sa neschopny. Neviem ci to naozaj tak je, alebo sa tak iba citim. Pritom si myslim, ze som dost sikovny, akoze manualne zrucny. Ale napr matematika alebo chemia mi nikdy nesla. Obavam sa, ze som neni schopny normalnej samostatnej existencie.