Estetická operácia očných viečok

nelinka

Cry a čo povieš? Má tá operácia ozaj taký efekt, ako je to dokumentované na obrázkoch? Alebo tomu troška pomohli aj počítačovou technikou?

somvďačnááá

baby, ste zlate, ze ste to sem napisali, toto treba poznat. clovek to sice tusi, ale nema istotu. je dobre vediet, co su vlastne ti chirurgovia zac (cest vynimkam, lebo to su urcite iba vynimky). ale uprimne - takymito recami zhadzuju lekari iba sami seba, nie tie vyzrate pacientky.

nelinka

cry, keď som si prečítala tvoj príspevok, hneď sa mi zase všetko vynorilo v celej svojej kráse. Tie uštipačné poznámky na margo uspatého pacienta, tie sexuálne vtipy, na ktorých sme sa mali od smiechu potrhať, aj keď mi z toho bolo nevoľno. Chirurgovia sú megalomani. Znova opakujem: česť výnimkám! Preto si dám od teba poradiť. Absolvujem dve dovolenky a idem na to!!!Mimochodom, tie dovolenky mám vďaka tomu, že robím posluhovačku rakúskym dôchodcom. Ale koniec koncov...poddaného som robila celý môj doterajší život v nemocnici. Lebo pacient a doktor ,majú vždy pravdu! Teraz to mám aspoň 3x lepšie platené. Je to smutné, ale je to tak.
No a teraz sme asi zobrali laickej verejnosti ilúzie o slovenskom zdravotníctve.