Estetická operácia očných viečok

february

evellina

prepáč, nebola som tu dlhšie, nemám problém povedať, bolo to na očnej klinike Alegreta v Nitre. cena bola síce super, ale bohužial zodpovedajúci výsledku. Pani doktorka to odflákla a ani nepotrebovala vidieť výsledok svojej práce, čiže žiadna kontrola, nič.Veľmi ľutujem svoje rozhodnutie.

evellina

takze dole som hodila link videa na ktorom je miska cobejova a nech si vravi kazdy co chce,vyzera uzasne.Ja si ju velmi dobre pamätam pred operaciou viecok a to sa neda porovnat,takze u mna vyhrava klinika ako som uz na zaciatku pisala www.iem.sk

evellina

...takze nikto nic???...ma niekto skusennosti s operaciou viecok???...ci uz dobre alebo zle,prosim piste.....dik

evellina

february...tak nam prosim ta napis,ze ktory lekar ta operoval,aby sme si ho nahodou nevybrali,napis aspon o aku kliniku sa jedna,ked nechces napisat meno....dakujem

february

Ja som tento zákrok absolvovala v novembri min.roku a lutujem zlý výber lekára, zmenilo sa akurát to, že po zošití mám zhúžvané viečka a inak efekt žiadny.Je to jednoduchý zákrok ale naozaj si dajte pozor ku komu pôjdete.

evellina

...ahojte,tak vidim ze tu tato tema stoji,nikto tu nepise svoje skusennosti...prosim vas kto ma skusennosti s operaciou hornych viecok,poradte lekarov a kliniky...dakujem