Neviem sa uvolnit - odviazat

Príspevok v téme: Neviem sa uvolnit - odviazat
krajinnka

Ja to uz nevydrzim so to ako niake okovy, niake skrupule.
Od mala som bola taka vyspelejsia, stale to kazdy opakoval, osobne mi to bolo jedno skor mi to robilo problemy pri nadvazovani novych kontaktov, vlastne som nemala ani priatelov. Zo slusnosti som sa vedela s kazdym porozpravat, vypocut, vzdy nieco povedat. Vsetko take strasne ,,slusne,, ,,spravne,, a ,,akuratne,,. Dospeli si ma chvalili, decka prisli ked nieco potrebovali. Stale ze ja som ta mudra, ta seriozna, ta taka onicom. Bolo to na zakladnej, na strednej, je to na vysokej aj v praci. Ked som mala -nast a mala som sa malovat ako ostatne tak som uz bola o ,,krok,, vpred a nelakalo ma to ani nezaujimalo. Reci o chalanoch som nikdy neviedla, vedela som ze sa to robi, v niektorych knihach som to citala ale ked o tom spoluziacky vraveli tak som len prikyvovala a cudovala sa ako ich to stale bavi. V baroch som sa nudila, diskoteky ma nebavili, koncerty ano ale netancovala som . Proste som sa citila akosi hlupo a umelo ked som tam mala poskakovat. Na strednu som sla s nadejou ze sa to zmeni, na rozne kruzky, ci uz sportove alebo umelecke. Ja neviem ci ma chapete, vsetko bolo take len ,,spravne,, ziadne vnutorne vzrusenie, nadsenie, odviazanost. vysoka bolo moja posledna nadej ale tam to bolo rovnake. Na internate k nam stale niekto chodil, spolubyvajuce chodili do Olomouca, Zlín, Brno na diskoteky snad kazdy vecer, zo slusnosti som zasla raz a samozrejme som tam bola ako tlk. Ako taky velky nemotorny vazny tlk. Co im prislo smiesne mne nie. A takto stale. Je to take tazke vysvetlit, ako sa strasne chcem odviazat, skakat, tancovat ale od srdca! Ale nejde to. proste to nejde. Strasne rada pozeram zaznamy koncertov jednej skupiny, ako tam ten spevak (v tej dobe zavisly) skaka, uziva, citim vnutornu radost, ako tiez chcem taka byt, fascinuje ma to (nejde teraz o to ci to aj on tak preziva)... akonahle to vypnem tak zase ma zviaze to ticho, ta spravnost, slusnost, decentnost, mlkvo. kedysi som skusila pit, nema to na mna zabavny ucinok ani mi to nechuti. co mam snad zacat brat LSD alebo co? znie to hlupo, akoby som nemala inej starosti ale naozaj je to strasne, dusi ma to. co mam robit.

krajinnka

smejem sa zo slusnosti. ani si nepamatam kedy som sa smiala az som sa valala po zemi. ze si s ludmi nerozumiem som si zvykla a to ma az tak netrapi uz. ako sa uvolnit? som uvolnena. ,,akurat,,.
to je tak, na dnesnych modernych ludi som moc nudna a divna, pre ,,kockacov,, som prilis extrem. trebars moja idea ako sa zabavit. hm, napr. ukradnut kona niekomu:) lenze na to si nikto netrufa a samu ma to nebavi.

Maoam

este ma napadlo, mozno stale premyslas, prilis vela rozmyslas

na blaznenie by ti asi bolo treba na chvilu vypnut mozog :-DDDD

hoci ja mam rada takych ludi, co su ini ako väcsina ostatnych :-DDD

s takymi 'sucharmi' sa da superacky zabavit, lebo maju zvlastny zmysel pre humor a dobre postrehy

Maoam

mozno by si sa vedela uvolnit v kruhu ludi, ktori su ako ty

ak by sa stretlo par takych ultra-introvertov a asi aj viac inteligentnych ako zvysok ludi, myslim, ze by ste sa mali o com bavit a proste rovnaka krvna skupina robi svoje...

najprv sa musis uvolnit,a by si sa vedela bavit

krajinnka

:) aj to už bolo, stretávala som sa s ľudmi co mali tie iste zaluby, hudba, hory, druh humoru.. to je vsetko ok, je ich malo ale predsa. no to je o inom. ja sa ale potrebujem odviazat. citit tu volnost, zivocisnu radost alebo co to je a s tym ini nic nanarobia. vo mne je ten blok. a ak sa tak aj tvarim tak to nie je uprimne.