Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Divná bolesť zubov

Príspevok v téme: Divná bolesť zubov
retepko

Dobrý deň.
Chcel by som poposiť o radu nakolko ma pred tyzdbom zacali pobolievat zuby na lavej strane. Bol som u zubara a horko tazko nasiel zub s kazom. Dal mi tam vlozku a dostal som termin. Lenze na druhy den sa k tomu pridala aj prava strana (vsetko len zadne zuby, predne nie) a ta bolest je ako keby stale inde a periodická - opakovanie od 20 - 180 sec. (niekedy nemozem ani odkusnut chleba, inokedy si ponich mozem klopať a nic). Zuby nie su v najlepsom stave ale samozrejme ich čistím a kedze pred 4 mesiacmi som nemal zisteny ziaden kaz tak si myslim, ze aby ma naraz zacali boliet 4-5 zubov je nonsens...

retepko

Neviete prosim co dalej alebo co na to pomaha?...nie je to taka bolest co by sa nedala vydrzat ale je to dost neprijemne. Najviac by mi pomohol clovek s podobnym problemom.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.