kosacka

Príspevok v téme: kosacka
vnucka987654

k veci. Starky si trosku ...trosku viac vypil a stale ma otravuje ze mi mlady na internete vieme zistit vsetko. Tak chce vediet ako sa vola a ci sa da kupit ta cierna plachta z boku kosacky, aby ta trava nelietala ci co ...no jednoducho ta cierna plachta na boku tejto kosacky. www.google.sk ak by ste o tom nieco vedeli budem vdacna za kazdy prispevok.

anamarie

Neviem, kolko rokov ma tvoj starky, ale moji rodicia su sedemdesiatnici a na internete sa orientuju rovnako dobre ako ja, kupuju si tovar cez net, pisu emaily, skypoju, ocko si robi na pocitaci sam faktury... Vsetko sa da naucit, ked je rozum bystry. Na druhej strane, ked porovnam s rodicmi ich rovesnikov-spoluziakov, su to deduskovia, co maju problem s pamatou. Asi je to to genmi.

atm

:D
to nie je sance najst takuto vec vyhladavacom:) maximalne skus napisat mail niekam napriklad do toho mountfieldu, na sluzby zakaznikom, alebo cosi take, ze mas u nich zaujem kupit hentaku vecicku a nech ti cosi poradia.. alebo mozes aj skusit najst nejake forum zahradkarov a tam sa niekoho popytat a podobne:)

vnucka987654

keby sa to dalo....:-) mu to povedat... ale myslim ze teraz by mi dal akurat tak po hlave...uz mi skoro vypojil PC zo zasuvky..a zajtra vraj odpoji internet (este ze zajtra bude mat okno :D ) lebo vraj naco nam je internet ked na nom nic nie je....