preco je to tak?

Príspevok v téme: preco je to tak?
lajlaa

Preco ti muzi ktori maju o nas zaujem nas nezaujimaju a chceme tych ktorych nemozeme mat?:/
ja vlastne ani neviem ci ho chcem, mozno prave preto ze je taky nedosiahnutelny, mali sme jedno rande a prisiel mi uplne uzasny lenze vztah som nechcela riesit a ani on, zostalo to na kamaratskej urovni cize sme komunikovali cez net hlavne a bolo to fajn planovali sme sa stretnut este aj sa mi sam ozyval...a tak myslela som ze sem tam sa stretneme ale v poslednej dobe ma stale neake ine akcie kam ide a mne uz skoro ani nenapise, vzdy sa mu ozyvam prva..komunikuje celkom fajn somnou, ale ani sa ma nespyta ako sa mam co mam nove..predtym bolo viac citit ze sa este chce stretnut teraz uz nemam ten pocit a cim menej komunikuje somnou, tym viac ho tuzim vidiet...ach:/

Kavenka114

Chápem, ale vieš ako to je - zíde z očí, zíde z mysle, nestretávali ste sa a v jeho okolí sa zrejme objavil niekto nový, s kým tiež možno vzťah nechce, ale stretáva sa s ňou možno častejšie a je to pre neho lákavejšie.

blondula

Tak veľa dievčat sa zvykne zaľúbiť do nesprávneho chalana práve preto,že ten nesprávny chalan hovorí všetky tie správne slová...

lajlaa

kavenka on praveze mi tiez vravel ze nikoho neriesi, ze nechce vztah ze chce byt free a chodit kade tade..cize sme obaja vedeli ze nic viac neriesime ale aj napriek tomu sa mi pacil a bolo mi s nim dobre a on mi tvrdil to iste..pri nasom rande sme sa skoro spolu vyspali ale nestalo sa tak koli mne a to je tiez aj mozno dovod ze dufal ze sa sem tam stretneme a uzijeme si ale ked som ho tak vehementne odmietala tak si myslel ze to nema zmysel..mozno aj v tom by som to videla..ale tak kebyze sa mu pacim tak ako mi tvrdil tak by sa hadam pokusil ece niekedy o neake stretnutie...

lajlaa

ale napriek tomu ze sme vztah nechceli bolo nam spolu tak fajn az teraz si to uvedomujem kolko komplimentov mi daval aj mi povedal ze sa mu pacim ale ze vztah nehlada, ja som bola cerstvo po rozchode takze tiez by som nemala chut nieco si zacinat, mozno to bola len tuzba fyzicka, lebo je sexi hrozne, ktovie mozno by z toho nic nebolo len mam tuzbu s nim znova byt a chcem aby to chcel aj on, ale vtierat sa mu nechcem..
inak aj to ma napadlo..

Kavenka114

Súhlasím s Maoam, nestretávali ste sa a sama si mu zrejme dala najavo, že vzťah nechceš riešiť, tak začal hľadať inde. Určite lebo ho nebavilo čakanie na druhé stretnutie a zameral sa inam.