Samozhasinajuce cigarety

goliath88

načo fajčiť samozhasínajúce cigarety keď môžete fajčiť elektronicke www.e-cigaretka.sk tam nehrozi ziadne nebezpecenstvo zapalenia ohna od cigarety

zuzi74

Cigaretovy papier je hrubsi, ma viac vrstiev, preto ak si do minuty nepotiahnes, tabak zhasne. Tiez som na to prisla az vcera, ked mi ta ista cigareta 2x zhasla.
Bežné cigarety obsahovali nejaku chemickú látku, ktorá udržiavala horenie.

mate59

už sa smú predávať len samozhasínacie cigarety.Princíp je v tom, že na papieri zvnútra sú špeciálne priečne prúžky, ktoré okom nevidieť,ktoré sposobujú zhasínanie cigarety, keď sa neťahá.

xdanielax

ste nikdy nefajcili tabak? predpokladam, ze to funguje na podobnom principe.
Ale rozmyslat nad tym, ci mezdzi tymi xy skodlivymi latkami nie je nahodou pridana dalsia, to je fakt smiesne :-)))
tabakovy priemysel si strazi svoje ovecky, urcite to nebude az taka tragedia. Skor si myslim ze odtial odobrali tu latku /vobec nemam tusenia aku/, ktora zaistovala nezhasnutie uz zapalenej cigarety.

blondula

to kde sme,aby si uz aj cigarety robili co chcu !! :DDD ja sice uz nefajcim,ale asi som rychlo prestala,lebo hadat sa so zhasinajucou cigaretou ... :DDD

lost

no ja byt fajciarom, tak ich zazalujem, nestaci ze by som fajcil, ale este by mi prikazovali akou rychlostou mam fajcit? :D no toto :D