Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otázočka na mužov

Príspevok v téme: otázočka na mužov
prión

zaujímal by ma názor na nasledovné:
mám 32 rokov a otázka-- je lepšie sexovať s 47, ale fešanda, super postava, prsia, proste kočanda, ktorá schová 30-ky všetkým okrem veku,
alebo sa naťahovať a pracovať na 30-ke, priemernej- určite nie je krajšia ako tá vyššie spomenutá..., jedine vek je rovnocenný.
a poprosím primitívne názory žien ohľadom morálky dať bokom

díkes

Lenčík

prepáčte može aj mne niekto poradiť ? :) tak diem na vec boal som vonku s chalnom a bolo super a ked sme sa rozlučili a išla som na bus tak som sa ešte otočila na nho s5 a videla som že aj on čo to znamena ? dakujem

prión

staršie autá síce nemajú toľko elektroniky, ale zasa sa ľahšie udržujú a prevádzkujú....
možno sú nebezpečnejšie....

dobré prirovnanie...

prión

je to možné...
no ja som milý, dobrý chlapec- len mám svoje muchy a síce konám nepredvídane...
a ak Ťa partnerka nevie prečítať je akosi nesvoja potom.....
a to moc asi na vzťah nie je ak nenájdem podobne uletenú babu...

podpapuc123

To bude asi to druhe - prepac, ale nemozem si pomoct ale ked niekto riesi take veci ako ty... :-D vsak sa pozri sam aky si. Mozno ked zmenis pristup najdes aj niekoho na stalo.

Btw ako mnohy pisu uz si si vybral sam ktoru chces

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.