Črevné parazity?

Príspevok v téme: Črevné parazity?
Peterko18

Mám 18 rokov...Poslednú dobu mám (niekoľko mesiacov) mám problém s postupným priberaním kg na váhe a dosť nepríjemným nafukovaním, pritom životosprávu ani nič iné som nemenil.... pred pár mesiacmi som mal mrle a tie som vyliečil no dnes som si v stolici všimol nejake cca 3-4cm pásiky, samozrejme nehybné a taktiež stolica nebola rovnaké ale boli v nej akoby zbytky nestrávených zvyškov, čo sa mi ale nestávalo... fakt neviem či to môžu byť parazity, mrle to niesú určite , tie sú menšie a v noci to svrbí jak divý, no mňa teraz nesvrbí nič.... len tie 3-4cm biele tenučké veci mi nedajú pokoj... nič podobného tvaru som nejedol žeby mi to nestrávilo... o aký druh parazita by mohli ísť? mám doma vermox 2 tablety ešte z liečenia mrle, no nechcem ich zbytočne míňať keď by nemali účinok...

atm

ja nie a dufam ze ani nebudem:D cervikoidne zivocichy mi nepripadaju ako moc sympaticke domace zvieratka;) zvlast ak ich ma clovek krmit vlastnym telom:D brr

Peterko18

v tejto mierke odpoveda jedine ľudský bičíkovec ale z jakej marie by som ho mohol chytit to neviem... no ak by som ho mal hojne ten skôr sposobuje chutnutie nez priberanie... mozno robim z toho vedu... no neviem... po zazitku s mrlami a mojou fobiou voci cervom mi je strasne neprijemne.... inac tie mrle co som mal som chytil od mojej malej sestry, ktora ich mala uz 2x... ja len ci niekto nemal nieco podobne...

atm

kks to kde sa daju taketo veci chytit?? inac podla mna ak by to malo nejaky suvis s vahou, tak jedine vtedy, ak by sla smerom nadol a nie nahor, ci?:)