Neposlusny chlap-co s nim?

Príspevok v téme: Neposlusny chlap-co s nim?
xyz

s mojim chalanom som uz dost dlho. Stalo sa, ze ma raz podviedol, no odpustila som mu, pretoze som na nom videla, ako mu je to luto. No mam strach, ze by to mohol urobit opat. Velmi si rozumieme, lubime sa a zda sa mi to dost nepravdepodobne, ze by ma dokazal az tak klamat. No mozno nie je taky, ako sa mi zda. Uz som mu nasla v mobile spravy od inych dievcat a vcera si dokonca pozval jednu, aby sli spolu von. Ja tomu jednoducho nemozem uverit, ze by bol az taky sviniar.. sme spolu uz tri roky a viem, ze ma miluje

Rubi

Editka3 vyber si pre spolocny zivot partnera u ktoreho nemusis mat take pochybnosti.Ja si dovolim povedat ze mam velmi atraktivneho priatela na ktoreho sa nejedna kocka pozrie ale on je k tomu lahostajny lebo ako sam vravi naco bude kukat po inych ked ma mna?Ja sa takych veci unho neobavam.Ak ti chlap dava svojim spravanim pricinu na strach ze ta podvedie,tak to potom nie je ono.Takeho by som si za manzela urcite nevybrala.

editka3

aj mna partner podviedol (ako odpustenie a dostatok sily ostat vo zvazku mu pomohlo to, ze to bol zacinajuci vztah, kde sme sa velmi nepoznami, cize nebola este laska na tom spravnom mieste) samozrejme som ho poslala `do ....` a bolelo to - velmi. Po mesiacoch sme sadali opat dokopy. Nebolo to jednoduche z mojej strany, lebo rana na srdci bola. Dlho trvalo nez si vybudoval moju doveru... dnes sme spolu vyse 2rokov a vztah je super. Sme spolu kazdy bozi den a viem ze ma lubi a velmi lutuje co sa stalo... Do minulosti sa nevraciame, nikdy ani nespomenieme ze nieco take v nasom vztahu bolo... proste sme zacali odznova - ako som uz pisala mal aj stastie v tom ze to bol zaciatok vztahu, keby mi to spravil teraz po rokoch tak by som na neho uz v zivote nepozrela!!! Viac by ma potupit uz nemohol ako keby to spravil teraz...
NO...ale ako kazda zena ci muz co lubia a maju partnera, aj mne sem tam prebehne hlavou, co ak mi to urobi, co ak ma podvedie opat? a tohoto sa veeelmi bojim... Bojim sa toho ze ma podvedie o niekolko rokov, po tom ako uz mozno budeme manzelia, mat deti a ja uz nebudem taka atraktivna pre neho ako nejaka 20tka. Baby to len bude potupenie ak nas to caka... preco nam to robia?

Rubi

Baby nebudte hlupe, ked vas chlap podvedie tak vas nemiloval.Ked niekoho milujete tak mu cosi take nespravite a vase telo a dusa patria len vasmu partnerovi a nikomu inemu.Potom klamete same seba ked si myslite ze vas lubi.

Rubi

No ja by som takemu chlapovi nemohla verit,toto nie je prava laska ked sa takto sprava,xyz uvedom si ze chlapi vedia byt aj svine tak darmo sa tebe nechce verit ze by bol taky ale sak sama vidis ako sa sprava.

inusa

vrátiť mu to rovnakým spôsobom veď aj ty ho tak ľúbiš ako on teba ...... no ak ak ťa na ozaj miluja tak ti to odpusti ale najradsej by som odporucila "RIADNE NAKOPAT DO..."

123

milli.....no samozrejme ze ked nemoze on tak pridem obcas aj ja za nim...stalo sa uz aj ze som za nim sla bez toho aby som mu povedala, bol rad, velmi... ale ja by som bola rada keby aj on mal viac snahy. bud sa s tym budem musiet zmierit aky je a brat ho takeho alebo to ukoncit. lenze to neukoncim, mam ho az prilis rada a nechcem byt bez neho.

milli

Je to pravda, Bruni, v tomto sme my, muzi, vsetci velmi podobny. Vidim take sklony pri sebe aj ja. V tom vsak nie sme rovnaki, co s tym kazdy pri sebe robime, ci sa s tym zmierime a dokonca si to ospravedlnime, alebo proti tomu bojujeme. A nie je to lahke, lebo okrem toho je aj taka doba, kedy sa mnohe zle vlastnosti vselijako ospravedlnuju ba dokonca podporuju. To vsak neznamena, ze to chcem nejako ospravedlnit. Ak ponukam vernost, mam pravo si aj vernost narokovat.
Pre 123: obavam sa, aby to nebol podobny pripad. Nesmies byt moc makka. Nezny a makky nie je to iste. Ked nemoze prist on, chod obcas za nim ty a uvidis, ci ho to zaskoci, alebo potesi. Zerna vie z reakcii vela vydedukovat. Uvidis, ci mu budu tvoje navstevy vitane a bude sa na ne tesit, alebo mu budu neprijemne a bude sa stale vyhovarat.

123

no pre branusku..ked ja som si to uz povedala tolko krat ze aj ja mu poviem ze nemam cas a nestretnem sa s nim. ale ked ja mam asi strasne slabu volu. chcela by som s nim byt aspon chvilku, a ked s nim nemozem byt aspon mu napisat ze ho lubim a chcem byt s nim. no asi sa mu uz vazne moc vnucujem a nevazi si to.