Neposlusny chlap-co s nim?

Príspevok v téme: Neposlusny chlap-co s nim?
xyz

s mojim chalanom som uz dost dlho. Stalo sa, ze ma raz podviedol, no odpustila som mu, pretoze som na nom videla, ako mu je to luto. No mam strach, ze by to mohol urobit opat. Velmi si rozumieme, lubime sa a zda sa mi to dost nepravdepodobne, ze by ma dokazal az tak klamat. No mozno nie je taky, ako sa mi zda. Uz som mu nasla v mobile spravy od inych dievcat a vcera si dokonca pozval jednu, aby sli spolu von. Ja tomu jednoducho nemozem uverit, ze by bol az taky sviniar.. sme spolu uz tri roky a viem, ze ma miluje

ocko

to zvladnes, aj ja som mala pocit, ze to nezvladnem a zvladla som to. Poboli a bude to tazke preto, lebo on ta bude prosit stale, pokial sa k nemu nevratis. Musis byt silna. Drzim ti palce.

ocko

milli preco ma cakat, kedy ju podvedie? To je hlupost! Bud teraz sa vylozia karty alebo nikdy. Jej priatel patri k tym, ktori si chcu uzivat. Skor by som mu povedala, ze ked sa uzemni, skroti, nech za mnou pride, ale ak pride, mozno uz bude neskoro... Nebudem cakat, kedy sa zmeni. Aj keby som ho lubila ako lubila, nestoji mi to. Zasluzis si viac xyz! Naozaj ver mi!

xyz

milli dakujem za rozumnu radu. zmyslas podobne ako ja. uz som sa o tom presvedcila a som si ista o co mu ide. nema zmysel s nim diskutovat. len ako prezijem rozchod?? boli sme na seba strasne naviazani

ocko

je mi to luto, ze si sa zase presvedcila. Pozri ako mu mozes verit? Mas to presne tazke, presne ako ja.. :( viem si zivo predstavit ako sa citis. Je to potvora, ako sa da takemu chlapovi verit? Skus ho potrestat tym, ze tento vikend chces byt sama, premysli si to v klude, ci chces takto dalej pokracovat... je to o nicom. Hneva to aj mna, pretoze aj ja som s takym niecim bojovala, kua!!! :o(

milli

xyz, ak mas stale len pocit, treba si veci overit a stavat na overenych skutocnostiach. Ak su to sms-ky, tykajuce sa prac. alebo studij. povinnosti, nemal by som namietky, inak mi to zavana necestnou hrou. Podla toho ako to cele popisujes, chalan si chce uzit a chce mat aj vaznu znamost. Ak zistis, ze ta znovu podviedol, myslim, ze nema moc velku cenu davat dalsim jeho slovam a citovym hram velky vyznam, pokial by si samozrejme nechcela zazit zivot plny "dobrodruzstiev". Su aj take povahy, co im to neprekaza, ale podla vsetkeho to asi nie je tvoj pripad. Neradi by sme sa stretli s tebou na tomto fore o dva roky s temou: "Co s nevernym manzelom?" Posud sama a rozhodni sa, je to tvoj zivot.

xyz

no, veci sa opat pohli. napisala som mu pod inym nickom, ze chcem sexstretko. on to v pohode prijal. mame sa este dohodnut, kedy sa stretneme. boze, chalani, ja vas nepochopim, ake ste strasne svine, cest vynimkam..my sme boli spolu tak dlho a teraz toto...nepochopim, ako dokaze niekto az tak klamat

ocko

hlavne nehladaj chybu u seba. Ak jemu nieco pri tebe chyba nech ti to povie. Treba otvorene rozpravat, ci uz o sexe alebo o com. Stale a ked sa vyhyba, treba mu to naznacit, ze nech sa nevykruca, nech sa nevyhovara a nech riesi, lebo tebe na tom zalezi a chces mat jasno. Aj ked si mu pohrozila, mozno je to jedna z jeho uloh, ako si ta udrzat, jeho plac, vie asi ako na teba, ma ta ako sa da povedat v "hrsti" a mysli si, ze to raz urobil a ty si odpustila, urobis to znova. Ale to neni spravne. Bal by sa skor on bat o vas vztah, ze ta strati a nie o ty o nho, ze ty ho stratis. Nevazi si ta, ani to, ze si mu odpustila, mala to byt lekcia pre neho a asi nie je. Mala by si aj ty nad tym porozmyslat. Musi si ta konecne vazit a opytaj sa jeho, ci by sa to pacilo jemu, keby si sa tak spravala ako on. Ak povie ze nie... Ja sa riadim tymto : Nerob druhemu to, co by sa tebe nepacilo, aby ti robili ti druhi

linduska...

no ja osobne ak by som bola na tvojom mieste tak by som mu vobec neverila.nemyslim si ze je v poriadku ak sa stretava s inymi babami a ze si s nimi esemeskuje.ja mam priatela 2roky a toto by si v zivote nedovolil.myslim ze ak ide von baba s chalanom tak sa to da nazvat ako rande.ak by chodili vacsia partia bolo by to uplne ine ale toto sa mi ani nahodou nezada v poriadku.porozmyslaj nad tym ale ja by som tieto jeho vychadzky a smskovanie zarazila hned na zaciatku a nedovolila aby to zaslo tak daleko