Neposlusny chlap-co s nim?

Príspevok v téme: Neposlusny chlap-co s nim?
xyz

s mojim chalanom som uz dost dlho. Stalo sa, ze ma raz podviedol, no odpustila som mu, pretoze som na nom videla, ako mu je to luto. No mam strach, ze by to mohol urobit opat. Velmi si rozumieme, lubime sa a zda sa mi to dost nepravdepodobne, ze by ma dokazal az tak klamat. No mozno nie je taky, ako sa mi zda. Uz som mu nasla v mobile spravy od inych dievcat a vcera si dokonca pozval jednu, aby sli spolu von. Ja tomu jednoducho nemozem uverit, ze by bol az taky sviniar.. sme spolu uz tri roky a viem, ze ma miluje

xyz

my uz sme sa o tom x krat rozpravali. mam zaujem o komunikaciu, ale ked sa ho nieco na tuto temu spytam, vzdy mi o poprie. pritom uz som sa rozpravala s dievcatom, s ktorym ma podviedol a nepodozrievam ho len tak-nepravom. ked som sa s nim chcela rozist, celkom sa zrutil, plakal, hovoril, ze to uz nikdy neurobi. preto som mu to aj odpustila a celkom na to zabudla. ale teraz mam pocit, ze to urobil opat. neviem, co mu pri mne chyba. ked sme spolu, je nam naozaj vyborne. naozaj, neviem na com som a od neho sa to nedozviem..

markketa

ja si osobne myslím,že by si sa sním otom mala porozpravat.nejde o tu neveru pred tym,to je za vami,ale to ako sa sprava teraz vporiadku nieje.ak sa milujete navzajom ako pišeš,aký ma dovod smskovat z inými ženami?dobre,dajme tomu,že su to len kamaratky,pozve niektoru aj na kavu domov,o.k.,ale aby ju pozyval este aj na prechadzky a podobne,už sa mi to zda trošku napadne a to nepatrím k tym ženam čo su žiarlive a robia mužom sceny.jednoznačne hlada niečo čo pri tebe nema.povedat milujem ta,sa nauči každý,doležite je to dokazat a žit tak,aby ten druhý nikdy nezapochyboval.takže mu otvorene povedz,že sa ti to nepači,ak ta ma rad tak sa musi trošku prisposobit a uvedomit si,že ma ako partnerku teba a,že sa to nepatrí pozivat na prechadzky inu ženu.drž sa!!!!!!!!!a nech to dobre dopadne!

cicus

AHOJCEK XYZ,MYSLIM A VIEM,ZE V TOMTO TI TU NIK NEPOMOZE JEDINE CO MOZES UROBIT JE POROZPRAVAT SA S TVOJIM CHALANOM A SPYTAT SA CO JE NA TEBE TAKE ZLE,ZE MUSI HLADAT INE BABY A POVEDAT,ZE TY NESTOJIS O PODVADZANIE AK MU STOJIS ASPON ZA NIECO TAK NECH JE KU TEBE UPRIMNY...NEBOJ BUDE TO V POHO LEN MUSIS ROZPRAVAT A VYRIESIT PROBLEM A MOZNO JE TO V SKUTOCNOSTI CELKOM INAK..AHOJ DRZIM PRSTY

ocko

to nie, to nebude ze chorobne ziarliva. On ti na to dava dovod, aby si aj ziarlila. Tu je problem aj v tebe, asi si mu uplne neodpustila, ze ti bol neverny. Bud to uz zahodis za hlavu, ze ti bol neverny a zacnes mu doverovat po vzajomnej komunikacii alebo to budes riesit uz inak... v buducnosti mu to mozes o5 vycitat a budes sa dalej s tym trapit. Ked si sa odhodlala mu odpustit, musis to uzavriet a neotvarat co bolo. Lenze on v tom pokracuje a to je to co treba povedat. A niet pochyb, ze ho lubis, inak by si mu neveru neodpustila. Aj ked mas prstienok, ten sa da vzdy vratit, to ta len tym mozno drzi...ale prstienok nie je vsetko moja. Vzajomna dovera vo vztahu je tiez dolezita a ked si potrpis na vernost, tak treba si to s nim vyriesit

milli

Som rad, ze vznikli aj ine temy ako: "kolko mat sexualnych partnerov" a ze sa najdu aj zeny/muzi, ktorych trapia aj taketo problemy, aj ked po nich nikto asi nebazime.
Ja osobne vernost pokladam za dost dolezity faktor vo vztahu dvoch partnerov. Myslim si, ze sa tym da merat, kolko mi na tom druhom zalezi. Ak by som mal partnerku s podobnym problemom, asi by som jej povedal: "Ak mas o mna zaujem, chcem, aby si tieto tvoje aktivity ukoncila, inak sa rozideme. Rozmysli si to a potom sa mi ozvi..." Moja obava vsak musi mat realne opodstatnenie - ak si to len domyslam a kazdy rozhovor pokladam za neveru, tak so mnou nieco nie je v poriadku. Tiez by som bol opatrny na vypovede inych ludi (i priatelov) a vec by som si najprv dokladne overil. Ak my moj partner zahyba uz teraz, aku budem mat istotu, ze mi to nespravi potom, v manzelstve? Preto by som dal na tuto stranku vztahu ovela vacsi doraz ako na problemy typu, ci mi bude on/ona vyhovovat v posteli, ci nie (to nebolo adresovane xyz, myslim to vseobecne). Po svete chodi vela muzov a zien a ja mam moznost si vybrat. Ak sa vsak bojim, ze cosi stratim, moze sa mi to vratit neskor a to v ovela vacsej miere. Pozname mnoho vyrokov typu: "ja som mal(a) o nej (o nom) uplne inu mienku". Nemalo takychto pripadov je napokon aj na tomto fore. Prajem ti, xyz, to spravne rozhodnutie.

xyz

ocko, som priblizne v takej situacii, ako ty. a vobec neviem, co s tym mam robit. od neho mam uz dokonca snubny prstienok. ale toto nie som schopna akceptovat. velmi mi to ublizuje. na jednej strane mi hovori, ze ma miluje..verila som, ze je to tak. ale na druhej strane kludne beha za inymi babami a mam strach, ze je to aj kvoli sexu. odkedy ma podviedol, stale ma to zerie, a ked sa to takto opakuje, nemozem mu uplne verit. ale nechcem ho stratit, mam ho naozaj velmi rada.. mozno som chorobne ziarliva..

ocko

no ja uz som taku skusenost mala... chodila som so svojim priatelom 4 roky a tiez si pisal s viacerymi, chodil si s nimi von, chodil s jednou na kupalisko a mne to dost ublizovalo. Nepokladala som to za pevny vztah...sice ma nepodviedol, ale mal take sklony a vzdy som sa citila ako malicky cloviecik. Ked som mu to povedala, ze mi to vadi, tak sa na mna osopil, ci mu neverim a ze on za to nemoze, ze ho "zeny miluju"... v tom mi vysvitlo, ze mi to takto nevyhovuje, a stale som bola v malej dusicke a verila som..., trapila. Rozisli sme sa, nie preto ze chodil s babami sem tam az casto von, ale preto, lebo studujem popri zamestnani a v skuskovom obdobi som na neho zrovna nemala cas. A ked si to uvedomil, tak sa chcel vratit. Po mesiaci si nasiel nahradu jednu z nich, co sa stretaval... uz je to 2 rok po rozchode a stale mi vyplakava, ze mi ublizoval a ze ma chce s5 a ze si uvedomoval, ze s tymi stretnutiami, smskami prehanal... Tym som chcela povedat, ze pokial si plne doverujete, tak je to v poriadku, ale ako sa hovori : doveruj, preveruj... Tym nechcem aby si ho kontrolovala, ale aspon s nim porozpravala a mala vo veciach jasno. Uvidis jeho reakcie a ked mu za to stojis, urcite by to mal obmedzit a zbytocne netrapit. Alebo sa zoznam s jeho kamoskami...

moniqa87

tazko to riesit, ale poviem ti jedno, ked to spravil uz raz, tak uz niíkdy nebudes mat istotu, lebo ak to raz dokazal, dokaze to zas aj napriek tomu ci ta miluje alebo nie

moniqa87

alebo neviem, moze to byt cele pretvarka, lenze pretvarka zvycajne netrva tak dlho... hmmm... je to fakt zlozite