môžem to mať od neho ?

Príspevok v téme: môžem to mať od neho ?
natusa42

dobrý den,
môj priteľ mal v lete a má doteraz zvýšené aslo.nikto nevie prečo ..stále sa soplí,kýcha,má hrdlo zapálené ..ale funguje normálne,lebo to má v takých intervaloch ..je možné ,že som to dostala od neho ?alebo toto sa nemôže prenášať ?lebo ja mám presne teraz to,čo on mal v lete ...dakujem za VAše odpovede

natusa42

a inak tpch ešte posledná otázka na teba ---ked to nebudem ja liečiť ..tak čo sa mi môže stať ?sa mi to môže viditeľne zhoršiť,alebo to ostane rovnaké ?

natusa42

prepáčte baby,ale včera som už musela ísť ...tak píšem dnes...

jajka -lenže ..:( ja sa s ním TERAZ nechcem rozísť :( mám ho veľmi rada ,a teraz prežívame krásne chvíle spolu :( to je to najhoršie..:(

tpch podľa opisu čo som ti dala včera ,tak si myslíš že to mám od neho ?asi áno hm ...ale nehnevám sa nanho za to :( on nevedel,čo má ..ale tak mohol tušiť,to je tiež pravda...

inak a myslíš,že on to má to isté ,čo ja ?
inak ku včerajšku ešte som zabudla dodať,že sa mu trošku šupí nos,ale fak ttrošku a nad nosom a ku obočiu smerom,ale inde to nemá :) vieš ,nemá to ak také strašné,práveže nie :) a mna napr teraz to prestalo svrbieť :)chavalbohu ...
vieš chcem to liečiť,ale ...neviem ako mu to mám povedať :( a viem,že aj on sa musí liečiť ,lebo on verí tej kožiarke našej a tak :( a už si myslí,že " mu to prejde samo "

a dalšia vec,ja nechcem brať zase dalšie lieky antibiotiká -:(ved som teraz ejdny dobrala a v posledných mesiacoch už toľko tých liekov beriem,že sa normálne bojím...v živote som toľko liekov nebrala :( chcem to vyriešiťž len nejakými mašťamu ...ten lekár na n ete mi odporučil Sudocrem ,mám to skúsiť,či to pokašlem ?

natusa42

jajka ..aha,no ved tak to mi doslo,ze ...na pol metra to "neskace " :D ale normalne sa bozkavame,prirodzene ..ved sme par...:(

no on to ma odkedy ho poznam..najprv to mal len ako osupenu kozu...okolo ust,pery ,sa mi supili,a pripisoval to len "jeseni a zmene pocasia,vetru atd " ..ja som mu to "rok zrala L,a tak som sa s nim bozkavala,akoby nic,/lebo ja sa do zdravotnictva nerozumiem/ ,ale potom po roku som ho vyhnala s tym ku koznej a zistila mu ekzem,no zistila,ani sa nanho nepozrela a urcila diagnozu ..a on kedze nema cas sa starat o svoje zdravie,tak nic pre to nespravil...on ma vela stresov,a nervov,to preto ma a aj dedicne dispozicie.--.

co sa tyka toho,kde to ma...tak on to ma na barde,okolo ust najma,to ma cervene dost ..najma ,ked si po poskriabe,(ale vraj ho to nesvrbelo predtym),ale tak na brade ani toho tolko nema,ako pod nosom a na perach ..ale dostatocne to vidno,ke dsa supe..
a co sa tyka toho,tak sa mu to zacina supat aj pod lavym okom,a sem tam na lici,ale to vobec nema cervene,lken sa trosicku pokozka supe,ako ked normalni ludia maju z vetra oslahane alebo tak....to az tak nevidno,dost viditelne to ma v okoli ust ...
ja som s nicim takymto nemala problemy,az po roku vztahu s nim,sa mi zacali prejavy -sa mi trosku supila pokozka na brade,potom v kutiku ust,(on to ma triez v kutikoch),ale vravim najma to ma na perach a pod nosom...
ja to mam tiez,pod nosom ma to svrbi,a najma strasne na brade...ale nesvrbim si to ,lebo sa bojim,aby som si tam cosi nezaniesla ...
aôe mne sa to nastastie nesupe atz tak ako jemu,uz supenie teraz preslo u mna,a uzt ma len to svrbi ,pali a cervene toi trosicku je....ale unho to pretrvava..no vravim nema to typicke strasne ekzemy on,ako vidim fotky na nete ..ze strasne pluzgiere a tak ..a vraj inde to nema -neviem ,nepozerlaa som sa...

natusa42

a co znamena,ze nie je to v pravom zmysle slova prenosna choroba ?

cize je prenosna,ale nie vzdy,alebo ako si to mam vysvetlit ?