môžem to mať od neho ?

Príspevok v téme: môžem to mať od neho ?
natusa42

dobrý den,
môj priteľ mal v lete a má doteraz zvýšené aslo.nikto nevie prečo ..stále sa soplí,kýcha,má hrdlo zapálené ..ale funguje normálne,lebo to má v takých intervaloch ..je možné ,že som to dostala od neho ?alebo toto sa nemôže prenášať ?lebo ja mám presne teraz to,čo on mal v lete ...dakujem za VAše odpovede

maruska123

natusa, lebo on ti to urcite robi naschval, ze??

tak asi nema dobru imunitu chudak..

toto je sila...tak sa snim rozid...

a nikdy ti nikdy nepovie ani ti nikdy nedokaze, ze to mas od neho...to si mozes len myslet, ale ista si byt nemozes nikdy..a ked on mal take nieco v lete, tak duplom pochybujem, ze po takej dobe to mas od neho, rozmyslaj trochu, cca 5 mesiacov je velmi dlha doba

Maoam

natus, bud rada, ze si s nim napriek dlhemu vztahu nikdy nespala, si predstav, co vsetko by si uz bola mala

takze celkom sprosta si nebola zasa

ukonci to, preco si ho este nekopla niekam

natusa42

maruska123 viem,ze je ...ale vsetko mam od neho !!!! :( vsetky neduhy,vsetko zel len od neho,uz ma to vytaca !!!
ekzem mal okolo pier,aj stale ma...mna tiez uz zacina svrbietd dostatocne koza okolo pier,aj sa mi zacina supit,toto mma od neho asi ..len mi poskodil v zivoite nic ine,a ja s nim este stale zabijam cas !!!!:(:( som nenormalna krava

natusa42

no takto ..z krvi mi zistili len to zvýšené aslo ..a z výterov vraj NIC ..tam nemám...nič čo by nebolo bežné ...nenašli mi v hrdle nič ,len vravím zvýšené ASLO ,nič iné ..ja sa v tom nevyznám,čo to je všetko...neorientujem sa v tejto oblasti ,doktorka mi na to najprv nic nedala,a dnes som bola za nou a dala mi antibiotika penicilin,nic ine ....

maruska123

nemusis to mat vobec od priatela...taketo stavy ma teraz v zime kazdy treti clovek, ved teraz je obdobie chorob

Maoam

tak to na dialku nikto nevyvesti z gule, na to mas svojho lekara, nasli ti teda vo VYTERE streptokoky alebo ine bakterie, ktore je potrebne preliecit? ak ano, dostala si antibiotika? ASLO je hodnota z krvi, nie z vyteru.

natusa42

mne vytery robili pred troma tyzdnami ....a vysledky ukazali toto,ze .mam zvysene aslo...nejaku streptokokovu infekciuu ....cize mam to od frajera ????

Maoam

cauko natus, jasne, daj si urobit stery, mozes mat nejaku streptokokovu infekciu a podobne, daj si vziat aj krv na chlamydie a mykoplazmy (pneumoniae), nie tie genitalne druhy