Kúpele -poradte

dank

Poraďte mi prosím, ktoré kúpele by boli vhodné pre moju maminku, ktorá pred 3 mesiacmi mala trombózu na nohe. Chcela by som jej "darovať" kúpele, ktoré by jej prospeli...Ďakujem

silvias

IVKA viem že moja suseda čakala 6.mesiacov ale dá sa aj kúpiť si ten pobyt ale to neviem či má na to peniaze tak by nemusela dlho čakať zaplatila by a mala!!!

ivka2

ok, a nevies ako dlho sa caka????ona ma uz strasne dlho problemy a asi az pred mesiacom jej prisli na to ze ma cystu na mocovom mechuri..a taktiez ma stale bynekologicke problemy..a stale si ju len prehadzovali, gynekolog k urologovi, urolog ku gynekologovi...az jeden vecer ju museli len odniest na pohotovost, tam ju cievkovali a ked jej to trochu ustupilo tak ju uz konecne normalne vysetrili a prisli na to ze tie opakovane zapaly ma asi z tej cysty...

silvias

IVKA vieš neviem presne ale viem že ked je doktor predpíše kúpele tak musí čakať to je poradovník viem že sa dopláca v bardejovských kúpeloch 50,- Sk na den a ostatné prepláca poisťovňa.
Ale do kúpelov sa určite oplatí ísť určite pomôžu ak má človek vážne problémy!!!

ivka2

silvias:a nevies ako je to s platenim??uhradza to poistovna??alebo aku sumu si musi platit pacient???kamoska ma problemy casto opakujuce sa a uz sa rozhodla ze pojde do kupelov...