Ako zistím či to myslí vážne?

Príspevok v téme: Ako zistím či to myslí vážne?
Nepokojná

Ahojte mám taký problém práve som sa zoznámila s mužom má 34 rokov, už dlhšie som sa mu páčila asi 2 roky dozadu mi písal na nete, vtedy som nemala záujem mu odpísať videl ma v škole kde robí technika...zároveň aj externe chodil na náš odbor...teraz som si ho všimla ja a napísala som mu ja na nete...začali sme si písať vraj je teda sám on bol v šoku že som mu napísala a že som tiež sama, tak sme sa dopracovali k stretnutiu. Dosť sme sa bavili o vzťahoch a on hovoril že už je pár rokov sám lebo po nevydarenom vzťahu mal len také menšie dobrodružstvá alebo pokusy a vraj nechce byť s niekým len preto aby niekoho mal. Ja som na tom v podstate podobne ale celkom sa mi zapáčil aj jeho povaha ked si píšeme mám pocit ako by sme mali podobné povahy. No len ide o to že sme sa stretli dvakrát aj sme sa bozkávali bolo to fajn :) ale nejako neviem čo si mám myslieť lebo sa mi neozýva už tak často...vtedy ked som mu napísala na nete hned odpísal mám pocit akoby teraz rozmýšľal čo bude alebo tak...neviem čo mám robiť naozaj som sa začala tešiť že som po dlhej dobe našla niekoho s kým sa to dalo skúsiť, ale už nemám taký pocit ako by mal až taký záujem...nepíšemi také veci ktoré píše zalubený muž...ja viem že je to veľmi krátko :) od písania po stretnutie je to len 1 týžden ale aj tak ....čo myslíte?

Nepokojná

no to ste mi teda dali :D ach jaj ...poviem na rovinu že v detstve mi chýbala otcovská láska mala som iba mamu ale mám troch súrodencov a myslím si že mi to až takú jazvu na citoch nezanechalo necítim sa sama...skôr ide o to že už som dlhšie sama bez partnera...ja viem že láska sa nedá vynútiť a že nedá sa niekoho dotlačiť do vzťahu...to ani nechcem ani nerobím...nikdy som sa mužom neprosila o stretnutia alebo tak...skôr mi každý hovorí že nechápu ako to že som sama tým myslím že výzorovo priťahujem chlapov...bohužiaľ je to tak že ten o koho mám záujem ten nemá o mňa..mám pocit že priťahujem uplne také tipy ktoré mňa vôbec ...s týmto to malo taký rýchly spád aj som si myslela že po prvom rande ma nebude priťahovať...lenže stal sa opak no bohužial on získal mňa ale ja som stratila jeho záujem asi...

arman

Tak gratulujem ti, konecne si zistila, co vlastne chces, aj ked si myslim, ze si to vedela, ale chybala ti vnutorna sila. To si mohla rovno napisat, ze ti mame pomoct najst vnutornu silu! Drzim palce. ;-)

Maoam

Nepokojna, skor si v sebe samej ujasni, preco sa prosis o lasku (podvedome), mozno mas z minulosti alebo detstva uz taku skusenost (napr. s rodicmi) :-//. Ty si ta, ktora to moze vyriesit, nikto iny. Musis sa rozhodnut pre to, ze mas dostatocnu cenu na to, ze sa nikomu nemusis prosit o lasku.
Zrejmem ta na nom pritahuje najmä to, ze ta odmieta.

Nepokojná

No ja ked sa ho aj pýtam či ma má rad iba ako kamarátku alebo či chce iba kamarátstvo ( po čom by som to samozrejme už uplne ukončila) že nech mi to povie ...tak píše že on vie že je to viac ako kamarátstvo ale vo všetko má zmätok...ked mu poviem nech mi rovno povie že mi nevie dať viac tak nech mi to povie ani to mi nechce povedať...proste stále ma naťahuje :( ja viem že je pre mňa najlepšie to uplne ukončiť a to aj pár dní vždy vydržím nekontaktovať sa ...lenže potom sa vždy ozve a som tam kde som bola :( myslím si že možno už zmenil názor a tak dalej...bohužiaľ asi sa to fakt nikdy nestane musím nájsť v sebe silu uzavrieť to uplne...

Maoam

Leela ti to napisala strucne, jasne a vystizne, je to sice smutna a kruta - ale pravda a realita, takze ak mas nejaku hrdost a nesuhlasis s takymto typom vztahu, jednoducho z neho odid. Drzi si ta v zalohe, presne tak. Hra sa s tebou - pozri sama na datum prveho prispevku, ze ako dlho ta drzi v sachu.
Zjavne ta to robi nestastnou, zneistuje ta to a zranuje.
Takze ak nie si masochistka, ukonci to.

Nemas co lutovat, aj tak by ti nikdy nedal to, co hladas a p otrebujes, len by ta zranoval a viac a viac. Takze kym si s nim nespala, nic hrozne sa nestalo a vzdy mozes takyto 'divny' vztah ukoncit.

arman

Mno, keby si vedela, tak by si to tu nepotrebovala riesit, proste by si to vyriesila a hotovo. :-) A ziadne "on" by neexistovalo. :-)

katka....

Ja mam podobnu skusenost. Tiez nechcel nic riesit, vraj nie je pripraveny na vztah a bla bla. A chcel ostat kamarat. Ja som suhlasila. A tak nase kamaratstvo fungovalo a ja som dufala, ze sa zalubi. No nestalo sa tak, vratil sa k byvalej. A mne ostali oci pre plac. A viem, ze si za to mozem sama, nemala som suhlasit a skoncit to uz vtedy. Ale clovek sa uci na vlastnych chybach, nepocuvala som ludi okolo seba. Ked chlap ma zaujem tak bude s tebou, keby sa dialo neviem co a ak vymysla, tak to nemusi dopadnut dobre. A tiez mi tvrdil, ze ma ma rad a nechce so mnou kontakt prerusit a to mi tvrdi stale, ale uz asi len z lutosti, tiez vie o mojich citoch. Tak som to teraz skoncila ja. A aj sa mi ulavilo. Zbytocne trapenie to bolo.

Nepokojná

ahojte no takto ja som s ním viackrát prerušila uplne kontakty aj som ho ignorovala ...lenže on sa potom znovu ozve ...dokonca mi aj zavolá atd...ked sme sa stretli tak chcel bozky dotyky atd na sex som mu neprivolila! aj ked veľa mi samozrejme nechýbalo nakoľko som už zabuchnutá...tiež začínam mať pocit že ma iba drží ako v zálohe...bohužiaľ veľmi ma to zraňuje ale ked mu píšem čo bude dalej tak mi píše že on ma má rád a že si rozumieme že to chce nechať tak...chápete to? lebo ja ani náhodou...tiež si myslím že v jeho veku by to už mal mať usporiadané ale potom si hovorím že asi fakt bol dlho sám a že možno časom ma začne brať viac ako len kamarátku alebo niečo...
Arman ja robím vlastné rozhodnutia a viem čo chcem! to len on mi to sťažuje a on ma dostáva do neistoty...bohužial máme teraz také obdobie obaja končíme školu a štátnicujeme už o chvílku takže on mi povedal že už len kvôli tomu aby sme to neriešili...teraz som sa rozhodla ho nachvilku nechať tak a uvidím čo bude...problém bol v tom že sme sa denno denne kontaktovali cez net ale tam som ho už rušila..aj ked viackrát ma požiadal znovu aby som si ho tam vrátila :) vraj sa chce kontaktovať no teraz zatial nič...jediné čo som chcela vedieť ako to vnímaju iný ludia či niečo podobné nezažili alebo tak ...neni to o tom že sa neviem rozhodnúť sama...

soffa

vies,cloveka ak toho druheho nepozna,pritahuje viac.ak ho zrazu spozna,zacina uvazovat ci mu ten druhy vyhovuje.mozno mu nevyhovujes,tak ako si myslel kym ta nepoznal.kasli mu na hlavu..34 rocny muz by uz mal vediet co vlastne chce.keby si sa mu pacila,ako vravel,chcel by ta spoznavat viac.prerus s nim vsetky kontakty,mozno sa uvedomi..

arman

Zacni robit vlastne rozhodnutia, to ako ked si si takto neista vztahom a sebou, tak aj tak ti ziaden vztah nebude fungovat prilis dlho.
Inymi slovami, neries to na fore, ale rozhodni sa sama. :-) Ved nikto nevie o tvojom zivote tolko, aby ti mohol poradit, co mas robit. Takze ja ti radim, rozhodni sa sama!!! :-)