Ako zistím či to myslí vážne?

Príspevok v téme: Ako zistím či to myslí vážne?
Nepokojná

Ahojte mám taký problém práve som sa zoznámila s mužom má 34 rokov, už dlhšie som sa mu páčila asi 2 roky dozadu mi písal na nete, vtedy som nemala záujem mu odpísať videl ma v škole kde robí technika...zároveň aj externe chodil na náš odbor...teraz som si ho všimla ja a napísala som mu ja na nete...začali sme si písať vraj je teda sám on bol v šoku že som mu napísala a že som tiež sama, tak sme sa dopracovali k stretnutiu. Dosť sme sa bavili o vzťahoch a on hovoril že už je pár rokov sám lebo po nevydarenom vzťahu mal len také menšie dobrodružstvá alebo pokusy a vraj nechce byť s niekým len preto aby niekoho mal. Ja som na tom v podstate podobne ale celkom sa mi zapáčil aj jeho povaha ked si píšeme mám pocit ako by sme mali podobné povahy. No len ide o to že sme sa stretli dvakrát aj sme sa bozkávali bolo to fajn :) ale nejako neviem čo si mám myslieť lebo sa mi neozýva už tak často...vtedy ked som mu napísala na nete hned odpísal mám pocit akoby teraz rozmýšľal čo bude alebo tak...neviem čo mám robiť naozaj som sa začala tešiť že som po dlhej dobe našla niekoho s kým sa to dalo skúsiť, ale už nemám taký pocit ako by mal až taký záujem...nepíšemi také veci ktoré píše zalubený muž...ja viem že je to veľmi krátko :) od písania po stretnutie je to len 1 týžden ale aj tak ....čo myslíte?

Leela333

Chce mať s tebou kontakt, aby ťa mal v "zálohe". Prepáč, ale na tvojom mieste preruším úplne všetky kontakty s ním a zabudni. Hľadaj inde a niekoho s väčším charakterom ;-)

Nepokojná

ahojte znovu otváram tuto tému...viem že posledné príspevky tu svedčili o tom že to všetko skončilo vlastne teraz ked pozerám na ten dátum :D ako sa to dlho vlečie od decembra...ja len že všetko je trošku inak...on síce cukol a ja som s ním chcela zrušiť kontakty lenže on sa mi stále vracia do života. znova sme sa stretali nie síce často ale myslela som že ma chce viac spoznať a potom sa uvidí...lenže potom všetkom som sa ja zalúbila a on mi iba hovorí že má rád ...to však pre neho nestačí na vzťah? on mi vraví že vie že chcem viac..on je však stále zmätený a tvrdí mi že asi ma nejaký problém kedže bol dlho sám sa zmieriť s tým že by mal mať vzťah ale problém je hlavne v tom že ked mu teda poviem že tak to skončíme to nechce! chce mať so mnou kontakt atd...vraví mi aká som fajn a už len preto ma nechce stratiť??? čo mám teraz robiť ja??? mám ho zase uplne už ignorova? neviem si predstaviť že ho začnem brať iba ako kamaráta...cítim k nemu viac a on to už aj vie :(

Nepokojná

čím viac sa mi to začína potvrdzovať....ten koho chceme ten nás nechce a ten kto chce nás , ten nás nezaujíma....pri nom som fakt mala pocit že je to obojstranné a konečne som sa tešila...ale nieeee, ano som teraz naštvaná časom ma to zase prejdem :P snád existuju výnimky :)

Nepokojná

jasné že bol istý ved to by aj idiot pochopil že cukol...preto som s ním skončila kontakt zase mám nejakú úroveň :P ale jediné čo mi potvrdil je že fakt všetci sú rovnaký.

Nepokojná

Baby chcete bonus :D napíšem vám ako mi to vysvetlil ked som sa narovinu spýtala ako sme si tu včera písali že čo...citujem: Trochu sme sa do toho vrhli obaja :D Ja len nechcem urobit nieco cim nie som si este uplne isty a tebe uz vonkoncom ublizit. Poblazneni sme trochu obaja----Takže chudák on si neni istý ale ja už chvalabohu hej...zrušila som s ním radšej kontakt lebo fakt mi pripadalo ako keby mi už písal len nasilu aby to nebolo sprosté...a s počiatočného Ahoj kráska, zostalo len úbohé Čaf :D tak teda čafko ....

J111

Ja len toľko. Ako hľadám, tak hľadám, ale svoju tému nevidím a ani nájsť ju nemôžem, pravdepodobne ju zrušili. Že by som až tak porušil pravidlá? Divné...