Ako zistím či to myslí vážne?

Príspevok v téme: Ako zistím či to myslí vážne?
Nepokojná

Ahojte mám taký problém práve som sa zoznámila s mužom má 34 rokov, už dlhšie som sa mu páčila asi 2 roky dozadu mi písal na nete, vtedy som nemala záujem mu odpísať videl ma v škole kde robí technika...zároveň aj externe chodil na náš odbor...teraz som si ho všimla ja a napísala som mu ja na nete...začali sme si písať vraj je teda sám on bol v šoku že som mu napísala a že som tiež sama, tak sme sa dopracovali k stretnutiu. Dosť sme sa bavili o vzťahoch a on hovoril že už je pár rokov sám lebo po nevydarenom vzťahu mal len také menšie dobrodružstvá alebo pokusy a vraj nechce byť s niekým len preto aby niekoho mal. Ja som na tom v podstate podobne ale celkom sa mi zapáčil aj jeho povaha ked si píšeme mám pocit ako by sme mali podobné povahy. No len ide o to že sme sa stretli dvakrát aj sme sa bozkávali bolo to fajn :) ale nejako neviem čo si mám myslieť lebo sa mi neozýva už tak často...vtedy ked som mu napísala na nete hned odpísal mám pocit akoby teraz rozmýšľal čo bude alebo tak...neviem čo mám robiť naozaj som sa začala tešiť že som po dlhej dobe našla niekoho s kým sa to dalo skúsiť, ale už nemám taký pocit ako by mal až taký záujem...nepíšemi také veci ktoré píše zalubený muž...ja viem že je to veľmi krátko :) od písania po stretnutie je to len 1 týžden ale aj tak ....čo myslíte?

majka_21

Mne je to uz jedno, co mal namysli. Dopocula som sa, ze si nasiel nejaku pracu, vdaka ktorej casto vycestuvava do zahranicia. Bolo to nepekne, ale som rada, ze to preslo.
Hej, suhlasim ;-). Su mimo... :-).

Nepokojná

to teda sú najprv začnú babu baliť a potom im začne dochádzať...ale človek by čakal že muži a nie chlapci! maju už niečo za sebou a nebudu sa chovať ako pubertiaci...ale toto je už druhý prípad u mňa chlapa po tridsiatke ktorý sa asi bojí vzťahov alebo ja neviem čo...

Nepokojná

Majka ja som si teda príspevok prečítala ale to už vôbec nechápem čo tam mohlo byť...či skôr neišlo o to aby naštval tu bývalú ked chodila aj ona s vami...ale ked bola aj iniciatívny...ja už fakt neviem čo si mám o tých chlapoch myslieť.