Ako zistím či to myslí vážne?

Príspevok v téme: Ako zistím či to myslí vážne?
Nepokojná

Ahojte mám taký problém práve som sa zoznámila s mužom má 34 rokov, už dlhšie som sa mu páčila asi 2 roky dozadu mi písal na nete, vtedy som nemala záujem mu odpísať videl ma v škole kde robí technika...zároveň aj externe chodil na náš odbor...teraz som si ho všimla ja a napísala som mu ja na nete...začali sme si písať vraj je teda sám on bol v šoku že som mu napísala a že som tiež sama, tak sme sa dopracovali k stretnutiu. Dosť sme sa bavili o vzťahoch a on hovoril že už je pár rokov sám lebo po nevydarenom vzťahu mal len také menšie dobrodružstvá alebo pokusy a vraj nechce byť s niekým len preto aby niekoho mal. Ja som na tom v podstate podobne ale celkom sa mi zapáčil aj jeho povaha ked si píšeme mám pocit ako by sme mali podobné povahy. No len ide o to že sme sa stretli dvakrát aj sme sa bozkávali bolo to fajn :) ale nejako neviem čo si mám myslieť lebo sa mi neozýva už tak často...vtedy ked som mu napísala na nete hned odpísal mám pocit akoby teraz rozmýšľal čo bude alebo tak...neviem čo mám robiť naozaj som sa začala tešiť že som po dlhej dobe našla niekoho s kým sa to dalo skúsiť, ale už nemám taký pocit ako by mal až taký záujem...nepíšemi také veci ktoré píše zalubený muž...ja viem že je to veľmi krátko :) od písania po stretnutie je to len 1 týžden ale aj tak ....čo myslíte?

majka_21

Hm... stretnut muza, ktory to so zenou mysli naozaj vazne a uprimne je dnes mozno ojedinele. Nesuhlasim s tym, ze ked muz zenu chce, tak je vzdy ako prvy iniciativny. Pred asi rokom som sa spoznala s jednym chlapcom cez kamaratku. My dve sme si vysli do mesta a jeho sme stretli aj s jeho byvalou (sedeli na terase). Zavolali nas, nech si k nim prisadneme, ze pokecame... Tak som sa s nim zoznamila. My sme si "sadli", rozpravali sme sa asi hodinu (mne to prislo ako 5 minut). Konecne som si myslela, ze som stretla cloveka, s ktorym si rozumiem (nehladala som nijaky vztah, ale to proste cloveka potesi). Stretli sme sa asi o mesiac na to opat v pizzerke (ale to uz bolo naplanovane - ale sli sme opat 4... sama som chcela, ved som ho videla iba raz...). Medzitym sa mi samozrejme asi 3x ozval sam cez FB (kedze cislo este nemal) - to mi bolo zvlastne a zaroven ma to potesilo, lebo od kamaratky som vedela, ze sam sa zene nikdy neozyva (vraj nechce otravovat... atd.). Neskor sme isli spolu v partii na fasiangovu zabavu, kde (a to si vsimli aj kamarati, ktori s nami boli) sa mi dost venoval - spraval sa ako moj partner, pricom som ho volala len do partie a aj som to zdoraznila... Fakt som ho nebrala ako partnera, proste iba kamarata, s ktorym sme si povahovo sadli. Zabavali sme sa bolo nam dobre. Na jednom nasom stretnuti v pizzerii (kde ja som si objednala cestoviny a on pizzu) zahlasil: "A ja som tak trosku dufal, ze si das polovicu so mnou..." (hm... sedela tam, ako hovorim aj jeho byvala a moja kamaratka a oni jest nechceli nic... tak som si vravela, preco neponukol svoju byvalu?). Z nicoho nic, vsak potom niekedy asi pred pol rokom prisiel zlom. Bavili sme sa medzitym aj o majstrovstach sveta v hokeji a tak... A tak prisla moznost, zeby sme mohli ist na hokej (namiesto dalsieho plesu). A vtedy zacal "ustupovat". Ze on sport nema rad, hokej ho absolutne nebavi, nerad to pozera v TV... atd... O par dni na to cely stastny napisal na svoju nastenku na FB: "Ten hokejovy zapas medzi... neviem kym... bol jednoducho uzasny..." blablabla... Cize klamal. Neviem, co mu spravila jeho byvala, ale mozno sa citil odkopnuty (a jej nechcel ublizit, tak preto sa s nou kamaratil). Ja som jeho byvalu na stretnutia nevolala. Ona sa tam priplietla sama - a on nevedel povedat nie. Ja som bola sklamana z toho vsetkeho (hovorim, vztah som nevyhladavala, ale mrzelo ma to svojim sposobom). Vekovy rozdiel bol medzi nami 2 roky. Potom vsetkom, co sa stalo (uz mi to bolo uplne jedno), som mu napisala jednu uprimnu spravu (uz mi bolo jedno, ci nieco medzi nami bude alebo nie potom vsetkom): ze niektori nasi kamarati si myslia, ze nieco medzi nami je (mozno ho huckala jeho byvala voci mne - nemala ma rada) a tak... Neodpisal. Vymazala som si ho z FB aj jeho tel. cislo (ktore sme si vymenili kvoli plesu, aby sme sa mohli aj takt skontaktovat). Takze: nesuhlasim s tym, ze ak chlapec vyvija iniciativu, tak to mysli vazne. Zalezi aj od ostatnych okolnosti.

Maoam

takou ostanes, ak to mas v sebe, ale da sa zmenit aspon to, ze nebudes mat take velke ocakavania, to chce trening, ine mentalne nastavenie

spoznavat muza tak, ze neocakavas od toho absolutne nic, co pride, pride, co nepride, nepride

sustred sa hlavne na seba, svoj vlastny zivot a vztahy ber len ako sucast toho vsetkeho, ale nie podstatu

xdanielax ti to velmi pekne napisala, v dnesnej dobe je velmi tazke sa v tom vsetkom orientovat a vyznat, ale realita je dost drsna, lepsie je nic neocakavat, tak nic nestratis a ked to bude viac a bude to pekne, budes sa aspon tesit, budes prijemne prekvapena - o to viac...

xdanielax

ja myslim, ze to len velmi riesis. Po pol hodine ze odpise, ved to je uplne bezne a normalne, pokial sa nejedna o akutnu zalezitost. Ze ti pise na internete akoby nic. jasne ze ti pise akoby nic, kedze sa nic nedeje. Ty to veeelmi prehnane analyzujes. to neries. To je uplne zbytocne. netreba z toho robit ziadne zavery.
A ako tu uz bolo povedane, ak dotycny bude chciet, sam sa ozve. Nie je maly.

Nepokojná

a alchemist na tvoje otázku: ak ti povie že nemá čas popríade sa jej nechce..a.je to viackrát tak ho asi ani nechce mať...a ty robíš blbosť ked za nou bežíš vždy ked chce ona, to platí aj opačne.
inko aj ja mám radšej priamočiarosť preto by som bola omnoho radšej keby mi napísal že nič viac riesiť nebudeme že si to trebárs premyslel a že chce zostať iba kamarát...ja viem bolo by ma aj to ale tak lepšie vedieť ako hádať...

Nepokojná

alchemist viackrát sa ma pýtal či ma neotravuje vždy som mu napísala že keby otravoval tak bud neodpíšem alebo poviem...aj číslo mi dal prvý on že ked budem chcieť nech sa ozvem...najprv som to nechcela unáhliť ale kedom sa vonku s babami opila napísala som mu sms...odvtedy má na mňa kontakt...dokonca sám mi navrhol ked sme sa naposledy lúčili že ma prezvoní ked bude lebo som mu hovorila nech si dáva pozor po ceste...namiesto prezvonenia napísal peknú sms na dobrú noc ale odvtedy neviem čo sa stalo seklo to alebo neviem čo ...teda akurát mi včera odpísal na tu smsku ale prečo mi nenapísal teda že nechce otravovať radšej? prečo sa tváril že nič? neviem teraz ozaj mám pocit že ma chcel iba využiť...ja tiež nemám rada prehnané kontrolovanie cez mobil popríade otravovanie chlapov s ktorými sa ani nepoznám ešte...ale kedže už sa medzi nami niečo začalo tak sa mohol aspon raz za deň ozvať...

*inko

keby kazdy netaktizoval v style "ozvem sa? neozvem sa?" tak by sme si usetrili hodiny rozmyslania nad tym, ci niekomu stojime za nieco alebo nie... ja mam rada priamociarost, taketo hry by ma nebavili dlho