Dokázala som to a verim, že aj vy

Príspevok v téme: Dokázala som to a verim, že aj vy
maria202

holky,ženy:).. tiež som chcela schudnut tak ako vy. Neslo mi to, schudla som, pribrala som naspät a stale dookola. Potom som si povedala dost. Zistila som, ze jedine co mi stacilo bolo neprezierat sa. Jedla som ranajky (iba ovocie alebo 100% dzus), obed normalny a potom uplne len mini vecera nejaky jogurt alebo len tak stipka jedla. Z pociatku som bola hladna ale vydrzala som. Po chvili sa mi zaludok stiahol a kludne mi stacilo taka porcia denna. A pre mna velmi velmi dolezita vec bola, ze som jedla len ked som bola skutocne hladna. A odrazu kila sli dole ako voda. Z 80 kg som presla na 60kg. Tuto vahu si drzim uz skoro rok a jedine, co som pozmenila na mojej strave boli ranajky a pocet davok jedal za den. Prajem vela uspechov!!

sweater

je to hlupa strategia lebo ak sa zacnes potom stravovat normalne telo si spravi zasobi (tukove vankusiky) a ak chces navzdy jest take nic, tak neviem odkial ma tvoje telo brat vsetky potrebne vitaminy a zivyny aby mohlo fungovat

maruska123

LXRa to je zaujimave, ze vela ludi, ktori zacinaju chudnut a myslia si, ze cim menej jest tym lepsie, tak ked sa po 2 tyzdnoch postavia na vahu, tak maju zrazu o 3kg viac..bez cvicenia...a potom sa cuduju...

a potom im napr odbornik urci presny jedlanicek, co jest a kolko, tak zacnu jest podla toho-racionalna vyziva, ale zda sa im toho jedla vela (pretoze predtym hladovali) a zrazu ide vaha dole

bavime sa o normalnych ludoch, nie o anorektickach

LXRa

"vsade sa docitate ze mate jest tak 6 krat denne, o velkosti a zlozeni porcii, telo sa tomu prisposobi urychli sa metabolizmus, zvykne si ze dostava pravidelne energiu a tak zacne pomaly vypustat tukove zasoby lebo pochopi ze siu mu zbytocne"

b.llshit; Castejsie jedenie metabolizmus neurychluje. Je to zbytocna dogma, ktora odradza a komplikuje zivot kope ludi, ktori sa snazia schudnut.

"sweater, telo si zasoby robi, ked hladuje...to nie je moj laicky nazor, to ti povie kazdy odbornik"

Ziaden odbornik ti to nepovie, lebo to tak nie je. Pri hladovani dochadza po case (tyzdne, mesiace) k zmenam v organizme, ktore ulahcuju priberanie po skonceni hladovania (a spomaluju chudnutie pocas). Pokym vsak hladujes, tkaniva musi zakonite ubudat (vid anorekticky).

maria202

sweater,Niekomu staci len 1x za den jest a nehladuje, nema anorexiu ani nic podobne. Ja jem uplne normalne a nemam pocit zeby som bola vychrtlina alebo sa priblizovala k chorobe. Ja sa v jedle neobmedzujem. Jednoducho len jem taku porciu, ktora ma nasyti ale uz sa neprejedam do prasknutia. O nic neprichadzam. Jem vsetko.Ovocie na ranajky urcite neuskodi, je tam vsetko. Obed mam klasicky-polievka a druhy chod a vecera uz len nejaka lahka kusok chlebika alebo jogurt. A od hladu neumieram.

Annika1987

cica nezer = cica neprejedaj sa
cica nejedz = cica nejedz
radim to prve, nie to druhe
kludne casto jest, ale nie prejedat sa, skor male porcie, trosku si tym stiahnut zaludok, aby ste naraz nezjedli tak vela

maruska123

sweater, telo si zasoby robi, ked hladuje...to nie je moj laicky nazor, to ti povie kazdy odbornik

ja som nikde nepisala, ze ma clovek hladovat a ze sa tak da schudnut

sweater

ziadna zavist so mna nehovori som chalan :), ale toto je velmi blby sposob ako chudnut, a ze funguje to :D tak a co ine? ved telo si ani nema co ukladat ked ma ledva nato aby dokazalo same fungovat nieto si este zasoby robit... vsade sa docitate ze mate jest tak 6 krat denne, o velkosti a zlozeni porcii, telo sa tomu prisposobi urychli sa metabolizmus, zvykne si ze dostava pravidelne energiu a tak zacne pomaly vypustat tukove zasoby lebo pochopi ze siu mu zbytocne, fakt vsade sa docitat ako sa da rozumne a zdravo chunut ale nie tu kazda musi uplne prestat jest, ja vas nechapem baby..