Dokázala som to a verim, že aj vy

Príspevok v téme: Dokázala som to a verim, že aj vy
maria202

holky,ženy:).. tiež som chcela schudnut tak ako vy. Neslo mi to, schudla som, pribrala som naspät a stale dookola. Potom som si povedala dost. Zistila som, ze jedine co mi stacilo bolo neprezierat sa. Jedla som ranajky (iba ovocie alebo 100% dzus), obed normalny a potom uplne len mini vecera nejaky jogurt alebo len tak stipka jedla. Z pociatku som bola hladna ale vydrzala som. Po chvili sa mi zaludok stiahol a kludne mi stacilo taka porcia denna. A pre mna velmi velmi dolezita vec bola, ze som jedla len ked som bola skutocne hladna. A odrazu kila sli dole ako voda. Z 80 kg som presla na 60kg. Tuto vahu si drzim uz skoro rok a jedine, co som pozmenila na mojej strave boli ranajky a pocet davok jedal za den. Prajem vela uspechov!!

maruska123

heatherka mas 100% pravdu v tom, co si napisala...ak telo hladuje, zacne si robit vacsie zasoby tuku tzv na horsie casy, tj clovek nebude chudnut, telo nebude spalovat tuky, prave naopak, bude ich ukladat, aby malo z coho zit pocas hladovania...but sa mu vaha nezmeni, alebo moze vtedy clovek aj pribrat..je to paradoxnde, ale je to tak

ddaarrkk

maria to uplne vystihla.. mne sa tiez osvedcilo vecer jest malicko a ist spat hladna, aj ked to mnoho ludi odmieta. funguje to 100%. ja som dala dole zo 64 na 52. pteraz jedavam normalne, vecer po tej 6 sa snazim uz nejest, aj ked niekedy sa chybicka vloudi :) a bez nasledkov prezijem aj oslavu, pivne radovanky a dufam ze aj vianoce.. vahu mam rovnaku + - 0,5 kg tristvrte roka. pozor, nehybem sa a ani pocas chudnutia som necvicila.

watermelon

skratka si sa vyhladovala. tvoje telo nedostavalo potrebne ziviny a odvdaci sa ti v buducnosti na zdravi. len rad dalsim cicam ktore sa nevedia kontrolovat v jedeni aby hladovali. z jedneho extremu do druheho a ze uspech

??!!??

ja som to itiež presne tak robila raňajky niečo cez " desiatu" obed...a ten bol parádny nikdy som sa nevyhla či slaninke klobáske, chlebu, rezňu majonezáku...... ale potom po tej 15,00 som sa véééľmi kontrolovala a dala som si tiež len maličkosti alebo som vedela zjesť 1 liter polievky slepačej a to mi bohate stačilo ...dala som dole cca 10 kg...no som späť lebo som s tým prestala
môj prblém je že keď mi strašne niečo chutí tak jem až do prasknutia...

Heatherka

vela strasne vela ludi povedalo, ze schudlo prave vtedy, ked zacali jest. normalne jest, kazde 3 hodiny nieco lahke :) cize vyrok, cica nezer je podla mna hlupost :D

ale to, ze si si rozvrhla jedlo a vecera minimum, to je dobre :) prajem ti, nech si tie kila udrzis:)

marijam

No ak ješ čoraz menej môžeš upadnúť do nechcenej choroby... a to z toho sa potom ťažko sa vyhrabať. Ale ak dodržuješ normálny režim stravovania..tak nevidím žiadny problém.

lenulik6

A to sa len mne zda, ze jedla velmi malicko??

Aj ked ano, dolezity je vysledok. A je fakt uzasny. No takyto navod na schudnutie by som velmi nedavala.

marijam

Júúúú no gratulujem ..som na tom podobne..Už sa len udržať :-)

elca Ja už som sa jedny vianoce udržala ..keď sa chce všetko sa dá :-)A aj som jeden koláčik, a jednu klobásočku ochutnala a vydržala som.. Nepochytilo ma žiadne prežieranie sa :-)