žena BARAN, muž VÁHY partnerstvo, manželstvo

Príspevok v téme: žena BARAN, muž VÁHY partnerstvo, manželstvo
fifiBB

Sú tu nejaké páry v týchto znameniach, zaujímalo by ma ako fungujete vo vzťahu, v manželstve, ako vám to klape /bežná domácnosť, ochota partnera, jeho povaha, čo vám na ňom lezie na nervy, atd..jednoducho jeho špecifiká a ako sa správate vy..Budem rada za každý názor,je to taký prieskum, my s partnerom sme v týchto znameniach, uvažujeme o svadbe...nehladajte v tom nič. ide čisto len o zvedavosť zhody:)))

Barborka27

atm má pravdu..neriadte sa podla horoskopov ale podla samotného človeka, čo z neho vyžaruje, akú má povahu a pod..

atm

par slovami zhrnute - numerologia, astrologia a horoskopy su totalne bludy a kto si podla nich riadi svoj zivot je zufalec:D

neva

Tiež som na začiatku vzťahu nič také neriešila. Neskôr, keď sa mi dostali do ruky rôzne horoskopy, tak som zistila, že je to priam odstrašujúce spojenie. On Baran (oheň), v čínskom horoskope Kohút. Ja Škorpión (voda), v čínskom horoskope Tiger.
Za pár mesiacov budeme mať 30 výročie svadby a môžem povedať, že som spokojná a šťastná, vôbec nemám čo ľutovať.

fifiBB

no my ked sme sa spoznali, sme boli zalúbení, tak som neriešila že sa podla znamení k sebe nehodíme..sme spolu 3 roky, vzťah máme normálny, so všetkým čo k tomu patrí,už sme si aj vykričali veci, aj z trucu riešili rozchod, čiže všetkým možným sme si prešli...vieme sa aj veľmi pohádať,na druhej strane aj zažívať nádherné chvíle a ludia okolo nás tvrdia že na nás vidieť že sme zalúbení stále, no ked sa hádame, alebo ma často vytáčajú jeho reakcie, uvažujem či je to tím znamením, alebo by som tak reagovala aj pri inom mužovi..

Barborka27

:D ja by som z vlastnej skusenosti a z toho co citam v knihách o astrologii moc neisla do vztahu kde ten druhy stoji vo zverokruhu presne oproti mne :) navzájom si nastavujete zrkadlá..je to niečo ako chcete byt spolu ale aj nechcete :) ani s ani bez :)) či nie?

prión

jasné, že je súvis... astrológia ...

napr. ja som ohňové znamenie- lev v strednej dekáde a na mňa astrológia platí, ja vydržím sexovať, že by som pretiahol všetky planéty a to by nestihli urobiť ani pol otočky okolo slnka....

xy:)

naozaj veris, ze vsetci ludia co sa narodia v obdobi cca 1 mesiac, su rovanki? lebo spadaju do toho isteho znamenia??? to snad nie.