Suche, lamave, padaju...

monecikita

ahoojte poradila by som vam velmi rada podla mojich skusenosti tuhy sampon herba a zeus su to prirodne sampony ziadne chemikalie alebo podobne, a nemusite sa bat tuhych samponov ja som sa tiez bala :D ale ked som si s nimi prvy krat umyla vlasy to boo mile prekvapko ze o tiez rovnako peni ako normalny sampon len musite mat vlasky trochu viac mokre :) a som bola s nimi velmi spokojna este aj teraz stale ich pouzivam .. ak by ste sa pre ne rozhodli stoja asi 5 eur a celkom vela umyti vydrzi urcite dlhsie nez normalny smapon aspon u mna :D a kupite ich na stranke happyskin sk .. tato znacka ma naozaj kvalitne produkty ktore aj pomozu :) ja som s nimi velmi spokojna

adriaanka

ano je to farba mas na vyber z viacerych odtienov ( blond,gastan,hneda,cervena,bordova, cierna...)a je to prirodna farba...avsak ak chces si nechat blond a pouzivat hennu je zbytocne ju davat lebo ona vlasy nezosvetluje len zvyraznuje prirodzeny odtien a dava odlesky...takze najprv by si si musela dat vlasy na tvoj odtien a tak ju zacat pouzivat..aspon po dobu regeneracie vlasov...alebo druhym sposobom je pouzivanie bezfarebnej henny avsak prirdozene vlasy by ti odrastali a nesmele by si ich dofarbovat na blond kedze henna s chemickou farbou sa zasadnes nesmie pouzivat. a dobra rade ze nie vzdy ide o farbu vlasov :) hlavne aby boli zdrave a krasne....

adriaanka

ja by som ti poradila z mojej vlastnej skúsenosti :) celú pubertu som stvárala všelijaké experimenty...melíry čierne vlasy ...vzápätí ryšavé až blond...vlasy som si farbila mesačne ako ma len napadlo...ostali mi suché zničené vlasy ako slama, krepovité , hrubé a husté a najhoršie pri koncoch úplne zničené polámané ( vysoký podiel malo aj žehlenie vlasov) , myslela som si že pomôže len ostrihanie ale tak rozhodla som sa že skúsim to inak :) v prvom rade som si vlasy zafarbila na moju prirodzenú tmavohnedú farbu....následne som si dala podstrihnúť asi 5 cm z koncov a preriediť ich..začala používať bylinné masky 1x týždenne , detský šampón na vlasy ...prestala so žehlením a začala používať hennu...tá sa podpísala asi najvýraznejšie :) . asi po polroku sú moje vlasy dlhé husté nelámu sa a na dotyk hebké...stále používam hennu a občas si ich aj vyžehlím a nebadám žiadne zhoršenie kvality :)

WERON666

a tak kvalitna kozmetika je ta v DM ci v lekarnach?..tak farbenim sa nicia to viem...a ak by som mala hnede vlasy neni to lepsie ako blond?

jankaaaaaaaaa

ziadne lieky nepomozu. treba sa o vlasy starat a pouzivat kvalitnu kozmetiku, musis vyskusat sama co ti vyhovuje. a ano pravidelne a spravne strihanie zabezpeci aby sa vlasy nestiepili. a ale farbenie vlasov im skodi najviac

jankaaaaaaaaa

a ak su vlasy oslabene vplyvom nedostatku vitaminov, tak ich treba brat dlhodobo a vysledok sa dostavi najskor po pol roku
vlas je odumrete tkanivo, takze vlasy ktore mas na koncoch znicene, polamane, uz dokopy nedas ani vitaminmi, ani samponmi ani nicim. dolezite je sa o vlasy starat aby sa nelamali a nestiepili, lebo ak uz k tomu dojde, vrat spat sa to uz neda. samotne odfarbovanie vlasy velmi nici