Meno pre Bábätko

Príspevok v téme: Meno pre Bábätko
romana.ja

Ahojte holky a všetci návšetvníci tohoto fóra. Mám už 3 detičky,na ceste je štvrté . a mám dilemu s menami, pretože všetky čo sa mi páčia už nosia moje deti. Mám dvojičky synčekov Matej a Jakub(5), a dcéru Paulínu(1). ďalšie bábo príde na svet asi v septembri tak na meno je ešte čas, a veríém že vy mitrošku pomožete s tým ako by sa malo dieťatko volať, ešte nevieme že či to bude chlapec, alebo dievčatko,tak vás prosím o mená pre obe pohlavia, chceli by sme aby sa mená podobali aspoň trošku tým čo už naše detičky nosia. ďakujem

matiasova19

2.3.-meno-anežka
>
To len tu na Slovensku su debili co sa smeju z mien.
Bola som rok na strednej v Prahe a jméno Anežka tam je bežne meno....netráp sa s tým ... a žélam aby sa to bábo narodilo zdrave :-))

2.3.-meno-anežka

lesslie > a koľko mala rokov , keď sa takto nechala primitívne "drááždiť" :-D?
Asi to len v puberte sa takto vysmievaju menám.....NIE ??????

lesslie

nooo Anezka neviem, lebo moja byvala spoluziacka sa tak vola a chalani ju volali, ze: Anezka, co ma p.cku na jezka..to by som mojej dcere neurobila, aby ju tak volali :((( pardon za neslucne slovo..

2.3.-meno-anežka

Budem mať sestričku , celá rodina sa radí o mene , že je to na isto dievčatko. :)
A mne sa tak zapáčilo TOTO meno ANEŽKA & aj mojej mame. :)
Preto sa Vás pýtam na Váš názor na meno ANEŽKA

ĎIK-vopred :-)

lesslie

taaak moje buduce deticky sa budu volat Damian a Zoe :)) len aby to neboli dvaja chlapci alebo dve dievcatka, lebo potom nastane dilema najvacsia :DD

2.3.-meno-anežka

Keď tak aj Ja premýšľam , mne sa páči meno tiež Anežka , ved je dnes 2.3. má dnes sviatok , všetky Anežky , niak sa mi zapáčilo toto meno. :)
Čo Vy na meno Anežka ???
Odpisujte - Ďakujem :-)

lucik

ahoj mne by sa pacili mena Rebeka, Bibiana, Bianca,Adela, Vanesa mozno otrepane mena ale mne sa velmi pacia a pre chlapca sa mi paci meno Markus, Branislav,Teo,Leo