Aký som

Príspevok v téme: Aký som
blackbirt

Mám už pred tridsiatkou a stále nedokážem sexovať, ľudia čo ma poznajú mi vravia že som mohol mať veľa dievčat no ja nemôžem. Ak by som chcel mať dieťa tak samozrejme že áno, aj v manželstve určite. No ak chcodím s babou tak ma nechá lebo nemá sex. Cítim sa hrozne ak mi tam ide s ústami, človeka ktorého milujem si veľmi vážim, nemusí sa pri mne hneď vyzliekať. Príde mi to že sa ponižujú, aj keď mi povie že to potrebuje. Lenže takto ma každá stále nechá, neviem z toho von.

jajka001_

sex je prejav lasky, ak nie je laska, sex je o nicom. musis sa najprv zalubit az potom dovol babe sex. nechod s dievcatom, ktore nelubis.

atm

tak bud si asexual a sex jednoducho nepotrebujes, alebo mas nejake podvedome vycitky napriklad z dovodu, ze pochadzas z nejakej silno krestanskej rodiny. co sa tyka tej druhej moznosti tak to sa da odstranit u psychologa, co sa tyka asexuality tak si budes musiet najst asexualku:)

blackbirt

Nemusí byť až po svadbe, len potrebujem človeka poznať aby som mohol mať sex. V pohode rok, dva až tak mám pocit že to chcem