Aký som

Príspevok v téme: Aký som
blackbirt

Mám už pred tridsiatkou a stále nedokážem sexovať, ľudia čo ma poznajú mi vravia že som mohol mať veľa dievčat no ja nemôžem. Ak by som chcel mať dieťa tak samozrejme že áno, aj v manželstve určite. No ak chcodím s babou tak ma nechá lebo nemá sex. Cítim sa hrozne ak mi tam ide s ústami, človeka ktorého milujem si veľmi vážim, nemusí sa pri mne hneď vyzliekať. Príde mi to že sa ponižujú, aj keď mi povie že to potrebuje. Lenže takto ma každá stále nechá, neviem z toho von.

Laurina22

Slobodna a CO je na tom???

Ludia tu pisu o vyrazkach na geniataliach, o tom aku maju stolicu,ja som napisala ze mi nevadi oralny sex

???

Slobodna

Laurina22:
"Ja to mam nahodou aj celkom rada ale ja mam cudne chutky:-)))"

Toto nie je vhodná téma na takéto tvoje prejavy. Choď do kategórie sex-sexuológia, tam to nikomu vadiť nebude.

lost

Slobodna - no ked sa niekto takto ako dnes Laurina prejavuje na poloanonymnom fore, tak to zas neznamena ze je hned taka ako sa prejavuje, resp. podla mna je to vytrhnute z kontextu. Isto je to "statiticka vychylka" no ale sama si povedala "viaceré to máme radi a nemáme s tým problém" cize aky je rozdiel medzi tym, ze jedna zena robi presne to iste co druha, lenze druha je ina v tom ze je explicitnejsia na poloanonymnom fore ?

To je podla mna ekvivalent k tomu ako sa bezny oslavenec sprava na chate, tiez tam nie je kazdy ticho atd..

Neobhajujem Laurinu, ale tak ked sa na to pozries trochu benevolentnejsie, tak v tom nie je az take zle :) podla mna teda..

A ako ich vnimame? Neviem, nemozem hovorit za celu muzsku rasu, kedze si myslim ze kazdy je iny, ale cokolvek - nevnimam to nijak, nic to so mnou nerobi, ale to hlavne preto, lebo nemam skusenosti vo vztahoch, napr. teraz si mozno myslim ze je to "zvratene" ako bolo spomenute, ale mozno to nie je az take, ak by som mal za sebou dva-tri vztahy napriklad, ako priemerny clovek.

Zivot ma naucil neodsudzovat :) Nech je situacia AKAKOLVEK (az na politokov, a vrahov, a farmakárov, co je defacto jedno a to iste), avsak odsudzovat niekoho este k tomu z vytrhnuteho kontextu je zruha take, ako ked by som isiel popravit cloveka co ide cez mesto 80kmh - pricom ani neviem preco a za akym umyslom.

Slobodna, len jedna malickost - ak by sme zobrali celu tvoju internetovu historiu (a mozno aj buducnost), tak by sa dalo najst vela veci co je pre inych "nechutne" :)

Ale uz je prispevok nudny, kedze dlzka ... :D

Laurina22

Slobodna KDE som napisala ze AKO TO MAM RADA???

Napisala som uprimne co pre mna znamena v preklade ORALNY SEX

ORALNY SEX=klaknut si na kolena a vyfajcit chlapa

Chces snad povedat ze to tak nie je?

Ty co povies chlapovi?

Pod vezmem si do ust tvoj pohlavny organ a pozdravis ho este pred tym Dobry den pan penis???

Tak to sa necudujem ze si slobodna...

Ja som ti napisala viackrat aby si ma nechala na pokoji nestalo sa tak pod do mna

Slobodna

lost, pre mňa nie je úprimnosťou ak cudzia žena, cudzím mužom prezdrádza ako to má rada :) ok, ako vy muži vnímate takéto ženy? Chcete ich pretiahnúť :) ale na normálny, dlhodobý vzťah si niečo také asi nevyberiete.