Aký som

Príspevok v téme: Aký som
blackbirt

Mám už pred tridsiatkou a stále nedokážem sexovať, ľudia čo ma poznajú mi vravia že som mohol mať veľa dievčat no ja nemôžem. Ak by som chcel mať dieťa tak samozrejme že áno, aj v manželstve určite. No ak chcodím s babou tak ma nechá lebo nemá sex. Cítim sa hrozne ak mi tam ide s ústami, človeka ktorého milujem si veľmi vážim, nemusí sa pri mne hneď vyzliekať. Príde mi to že sa ponižujú, aj keď mi povie že to potrebuje. Lenže takto ma každá stále nechá, neviem z toho von.

Slobodna

Laurina22 prečítaj si to po sebe, nikoho nezaujíma že to máš rada a ako to máš rada, blackbirtovi to aj tak nijak nepomôže, a ak si chceš loviť úchylov do postele, tak potom zájdi na iné fórum, niektorých ľudí tvoje afektované správanie obťažuje a vôbec nezaujíma :)

lost

Laurina, tak si klakni a pomodli sa rovno v praci a nahlas :) ak ta vyhodia, mozes vysudit balik za rasizmus, resp neviem ako sa tomu hovori - proste obmedzovanie nabozenstva ci co :)

Slobodna

Laurina22 skľudni hormón, viaceré to máme radi a nemáme s tým problém, ale nechválime sa s tým, chvália sa s tým len štetky a okrem toho to priťahuje úchylákov.

Laurina22

Wreck dakujem za podporu

A,velmi sa smejem na tvojej poslednej vete:Aby sa nechal kurit bez vycitiek:-)

Ja neviem,este som sa nestretla s takymto nazorom...

Ved ti to vlastne nemusi robit ked ti to vadi na tom sa sex nezaklada

wreck

pekny topic hijacking tu predvadzame niektori, no cak. nechceli by sme prestat?

podla mna sa laurina22 nepredvadza. ma toho za sebou dost na to, aby sa nemusela, myslim si.

skusme radsej poradit tuto blackbirtovi ako sa ma nechat kurit bez vycitiek. :-)