kupa zabehnutej firmy

Príspevok v téme: kupa zabehnutej firmy
bebe22

Ahojte, mam taky podnikatelsky plan. Chcela by som kupit uz zabehnutu firmu a chcem sa opytat ci ma s tym niekto skusenosti. Objavila som jednu stranku ale najvacsie obavy mam z toho ze by som kupila krachujucu alebo zadlzenu firmu. Ako sa da postupovat pri takejto veci? Kamarat ma uz takto dve firmy ktore kupil a nestazuje sa.

atm

papierova firma? to mas na mysli nejaku fiktivnu alebo co ako?? akoze zakladatelka zhana nejaku fiktivnu firmu na pranie penazi alebo co tym myslis??:D

*inko

tak strasne chytate za slovicka...a o papierovych firmach ste akoze nikto este nepoculi ze? :)
och pardoon, radsej upresnim (nemyslim firmy poskladane z papiera :P to je origami)

*inko

lost :D
images.pictureshunt.com
bebe a tie obavy su asi na mieste..ved preco inak by sa pristupovalo k jej odkupeniu? preco sa nespytas rovno znameho, ktory s tym na skusenosti?

xy:)

no mna konkretne to napriklad velmi zaujimalo, lebo s nerealnou firmou som sa este nestretla a s vysokou pravdepodobnostou ani nestretnem, tak chcem vediet o com je rec :) sklamalo ma, lost, ze predsalen si nevytiahol tie svoje oblubene percentaaa :D