kupa zabehnutej firmy

Príspevok v téme: kupa zabehnutej firmy
bebe22

Ahojte, mam taky podnikatelsky plan. Chcela by som kupit uz zabehnutu firmu a chcem sa opytat ci ma s tym niekto skusenosti. Objavila som jednu stranku ale najvacsie obavy mam z toho ze by som kupila krachujucu alebo zadlzenu firmu. Ako sa da postupovat pri takejto veci? Kamarat ma uz takto dve firmy ktore kupil a nestazuje sa.

*inko

co ste sa do neho tak pustili, asi myslel papierovu firmu, comu nechapete? realne neexistuje, iba figuruje pod nejakym firemnym menom

lost

bingham

realna fyzicka = nieco realne, hmatatelne, murovane, alebo z betonovych dosiek, to je fuk :D

tak som sa mal spytat, alebo realnu internetovu ?

tak si odmyslite to slovo realna :)

"nerealna firma" potom neexistuje :)

atm, nevidel som ochodny zakonik, nepodnikam :) no ale je internet hmatatelny? ak existuje virtualne priatelstvo, preco nemoze existovat virutaln firma? Iste hostin je fyzicky, no ale nechapem preco chytate za slovicka :P :P

ale jednoducho som chcel zistit, ci planuje kupit nnapr pekaren (realna :P fyzikalna, kamenna firma) alebo napriklad vyhladavat (Google, virtualna, internetova :P firma)

A aku to ma navratnost, ci 1 rok, 5 rokov, 10 rokov, alebo 1 mesiac, alebo 100 rokov..

atm

"virtualna firma" :D ty si asi obchodny zakonnik este nevidel.. len nechapem na kieho oneho potom pises tie mudrosti do takychto tem:D