chcem poradiť ľudom trpiacim akné :)

Maoam

natusa42: rozmyslala si uz nad tym troska si precistit creva? hnisave vyrazky a ekzemy a podobne s tym maju casto suvis (okrem hormonalnych dovodov), vcera si pisala o problemoch s kozou, boli ti vysetrovane kvasinky? a daj sa do ruk riadneho dobreho dermatologa, ako ti viackrat radila tpch, zajdi aj do ineho mesta, ked je to potrebne a hlavne: daj kopacky tomu svojmu a neolizuj sa s nim, inak sa toho nikdy nezbavis, zacni sa konecne liecit a sustred sa len na seba a na maturity...vsak o par mesiacov ich mas...nic v zlom, myslime to s tebou dobre drz sa a daj vediet, ako sa ti dari

Ellaa

obyčajne zinková masť, ja mam besne mastnu pleť a aj napriek tomu ked si ju dam, mi pomože a stále mam v očiach ako mi kožna rozprávala, že je to o ničom masť, že má len dezinfekčný účinok

natusa42

ella a ako sa vola ta mast ?ci len zinkova mast ?obycajne takto ??

ja mam hnisavé vyrazky ,cervene ..a uz 5 rokov,vyskusala som uz vsetko na svete asi,mam taky pocit,ale NIC mi nepomohlo ...

fazula gula

ja som skusila vsetko aj zinkovu mast jedine co mi pomohlo po rokoch trapenia je asi uz 2jmesacna kura chlorellou a zmiesany teatree olej s kokosovym kazdu noc...je to zazrak